Pepapp, 2 hafta aradan sonra ikinci yatırımını Bensu Soral Baş’tan aldı

Yıllardır Türkiye girişim ekosisteminden ürettiğimiz haber ve içeriklerin binlerce kişiye ulaştığını biliyoruz. Hatta yayınladığımız yatırım haberleri önemli bir kitleye ulaşıyor. egirişim olarak bu anlamda Türkiye’nin nabzını tuttuğumuzu söylemek isteriz.

Geçtiğimiz hafta Pepapp‘in Erdem Yurdanur’dan yatırım aldığını Türkiye’de ilk kez ve en etkili girişimcilik kanalı olarak biz paylaşmıştık.

Bensu Soral Baş ilk yatırımını yaptı

Kuruculardan doğrudan yeni aldığımız bilgi doğrultusunda Pepapp, dizi ve sinema dünyasının genç ve yetenekli ismi Bensu Soral Baş‘tan yatırım aldı. Böylece Soral, ilk kez bir girişime, popüler bir mobil uygulamaya destek veriyor. Yatırım miktarı veya değerlemesi açıklanmadı.

Pepapp; regl, yumurtlama ve doğurganlık dönemlerini kadınlar için takip ediyor; her gün onlara eğlenceli ve bilgilendirici tavsiyeler veriyor.

Bensu Soral’dan aldığı güçle; her adımını kadınların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda atan, onlar için kendini sürekli yenileyen Pepapp daha da büyüyecek, daha da gelişecek. Güçlü, dinamik ve başarılı bir kadının desteği; Pepapp’ı kadınlar için bir adım ileriye taşıyacak. Bu ortaklık Pepapp’a ve dolayısıyla tüm kadınlara çok iyi gelecek.

Türkiye’nin ilk dijital kadın asistanı olma özelliğini taşıyan Pepapp’ı 2.000.000 kadın kullanılıyor. Kadınların günlük hayat motivasyonlarına pozitif katkıda bulunmayı hedefleyen ve onların en yakın arkadaşı olan Pepapp ile kadınlar regl dönemlerini çok kolay şekilde takip ederken, Pepapp’tan gelen tavsiyeler, eğlenceli bildirimler, kadınlara özel, özgün Pepzine içerikleriyle de kadınları her konuda bilgilendiriyor.

Son İçerikler

Samsun merkezli yapay zeka girişimi Adapha, 1.25 milyon TL değerleme ile yatırım aldı

TÜBİTAK 1512 (BİGG) desteğiyle Samsun Teknopark Kuluçka Merkezi’nde Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğr. Gör. Sema Gül Türk tarafından kurulan yapay zeka odaklı...

Yatırım şirketi BUBA Ventures, tıp alanında yenilikçi çözümler üreten Hasbiotech’i satın aldı

Türkiye’de birçok yeni girişime finansman sağlayarak onları destekleyen, geliştiren ve pazara güçlü birer oyuncu olarak sunan BUBA Ventures, Türk tıbbının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak...

Aynı evde yaşayan çiftler için Spotify Duo Paketi, Türkiye’de kullanıma sunuldu

Spotify’ın açıkladığı verilere göre çiftlerin yüzde 76’sı müzik dinlemenin onlar için gerçekten önemli olduğunu söylerken, yüzde 63’ü ise çift olarak kendi kimliklerini inşa etmek...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here