egirişim “Ekosistemin Kadrajı”2012 yılında kurulmuş, Türkiye Girişimcilik Ekosistemi’nin haber ve bilgi kaynağı olma yolunda çalışmalarını hızla sürdüren online girişimcilik platformudur. egirişim‘de, Türkiye’den ve Dünyadan Girişimcilikle ilgili haber ve içeriklere ulaşabilir, Türkiye’deki girişimleri ve girişimcileri tanıyabilir, girişimcilik ekosistemdeki tüm aktiviteleri takip edebilirsiniz. Türkiye’deki kuluçka merkezleri ve hızlandırma programları, melek yatırım ağları, girişim destek programları, teknoloji transfer ofisler ve birçok kurum; egirişim’le iş ortağıdır.

Bizimle info@egirisim.com adresinden iletişime geçebilirsiniz. Girişiminizi yayınlamak için bulten@egirisim.com adresine eposta gönderebilirsiniz.

egirişim, Microsoft Bizspark Startup programı kapsamında Microsoft tarafından desteklenmektedir.

Bağlantılı olduğu kurumlar: Microsoft, Workup – Türkiye İş Bankası, İTÜ Çekirdek, İstanbul Startup Angels, BIC Angel Investments, Keiretsu Forum Türkiye, Galata Business Angels, Üsküdar Fikir Sanat Merkezi, Etohum, Hackquarters, KWORKS, 8digit, eOfis, Habita, Kamara, Kolektif House, Vestel Ventures, imece, Impact Hub Istanbul, 500 Istanbul, TR Angels.

Editörlerimiz