Araç ekspertiz ve yenileme merkezi VavaServis, Tesla onaylı hasar onarım merkezi oldu

Türkiye’nin en büyük araç ekspertiz ve yenileme merkezi VavaServis’te, araçların hem 250 ayrı noktasını inceleyip ekspertiz yapan hem de tüm araç sahiplerine bakım ve onarım hizmeti sunan VavaCars, dünyaca ünlü elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın İstanbul’daki onaylı 2 hasar onarım merkezinden biri oldu. Tesla'nın gereksinim duyduğu tüm eğitim ve araçlara sahip bir yapısal onarım merkezi olarak hizmet vermeye başlayan İstanbul Pendik’teki VavaServis, araç sahiplerine güvenilir bir hizmet sunacak.

Araç ekspertiz ve yenileme merkezi VavaServis’te, araçların hem 250 ayrı noktasını inceleyip ekspertiz yapan hem de tüm araç sahiplerine bakım ve onarım hizmeti sunan VavaCars, dünyaca ünlü elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın İstanbul’daki onaylı 2 hasar onarım merkezinden biri oldu.

Tesla’nın gereksinim duyduğu tüm eğitim ve araçlara sahip bir yapısal onarım merkezi olarak hizmet vermeye başlayan İstanbul Pendik’teki VavaServis, araç sahiplerine güvenilir bir hizmet sunacak.

Araç ekspertiz ve yenileme merkezi VavaServis’te, araçların hem 250 ayrı noktasını inceleyip ekspertiz yapan hem de tüm araç sahiplerine bakım ve onarım hizmeti sunan VavaCars, dünyaca ünlü elektrikli otomobil üreticisi Tesla’nın İstanbul’daki onaylı 2 hasar onarım merkezinden biri oldu. Tesla’nın gereksinim duyduğu tüm eğitim ve araçlara sahip bir yapısal onarım merkezi olarak hizmet vermeye başlayan İstanbul Pendik’teki VavaServis, araç sahiplerine güvenilir bir hizmet sunacak.

VavaCars bu kapsamda kapsamda Tesla’nın İstanbul’daki onaylı 2 onarım merkezinden biri olan VavaCars, markanın tüm araç ve eğitimlerine sahip olan Pendik’teki merkezinde, tam yapısal gövde onarımı hizmeti vermeye başladı.

“Tesla onaylı hasar onarım merkezi olmamız kalite anlayışımızı ileriye taşıyor”

Tesla model araçlara verecekleri onaylı yapısal onarım hizmetiyle artık daha çok araç sahibini kaliteli hizmetleriyle buluşturacaklarını söyleyen VavaCars Perakende Grup Başkanı Serdıl Gözelekli verdiği demeçte;

“Müşteri memnuniyetini her zaman için birinci öncelik konumunda tutan bir marka olarak, yalnızca sektöre getirdiğimiz yeniliklerle değil, verdiğimiz hizmetlerle de benzersiz bir deneyim sunuyoruz. Her beklenti ve talebe çözümler geliştirerek şikayetleri memnuniyete dönüştürmeye gayret gösteriyoruz. Bu kapsamda, Tesla onaylı hasar onarım merkezi olmamız, VavaCars’ın kalite ve güvenilirlik anlayışını bir üst seviyeye taşıyor. Bu çerçevede İstanbul Pendik’te faaliyetlerine devam eden Türkiye’nin en büyük araç ekspertiz ve yenileme merkezi konumundaki VavaServis, Tesla araçlarının yapısal gövde hasar onarımlarını, alanında uzman ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile en üst düzeyde gerçekleştirecek. VavaCars olarak önceliğimiz; müşterilerimizi güvenli, hızlı ve sorunsuz biçimde ikinci el araç alım satım ve servis hizmetimizle buluşturmak. Amacımız, araç ticaret hacmimizi operasyonel verimlilik odağıyla karlı bir şekilde büyütmek. Bunu da ekosisteme eklediğimiz yeni katma değerli hizmetlerimizle sağlayacağız. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen banklarıyla yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde uygun finansman seçeneklerini sunuyoruz. Ayrıca yeni uygulamaya aldığımız kredi kartı seçeneğiyle 12 aya kadar taksit imkanıyla parçalı ödemeye de olanak tanıyoruz. Aracını yenisiyle değiştirmek isteyenler için ise 25 bin TL’ye kadar takas avantajı sunuyoruz. Sürdürülebilir ekonomik kalkınmaya destek veren, pazara katma değer sağlayan, güvenilir ve ilham verici bir paydaş ve marka olarak ülke ekonomisine katkı sağlamaya devam edeceğiz.” dedi.

Peki VavaCars kimdir?

Türkiye’nin ilk online ikinci el araç alım satım platformu olan VavaCars Nisan 2019’da kuruldu. Derin veri analitiği, yenilikçi ve katma değerli çözümleriyle tüketicileri ikinci el araç alım satımında güven, şeffaflık, hız ve deneyim memnuniyeti ile destekleyen İstanbul merkezli bir e-ticaret platformu olan VavaCars, global yatırımcıların da dikkatini çekerek Ekim 2021’de, aralarında Petrol Ofisi’nin ana şirketi Vitol’un da bulunduğu bir dizi küresel yatırımcıdan, B Serisi yatırım turunda 50 milyon dolar, C Serisi finansman turuyla birlikte ise toplam 100 milyon dolar fon sağladı. Uçtan uca dijital iş modeliyle tüm adımlarında tüketici memnuniyetine odaklanan VavaCars, 2021’de Awards International tarafından ikinci el araç kategorisinde ‘En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’ne layık görüldü. 2023 Mart ayında da Şikayet Var tarafından düzenlenen ‘Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde (A.C.E Awards), ikinci el araç kategorisinde birincilik ödülünü aldı.

Güncel İçerikler