E-ticaret’te teknoloji ve hızlı teslimatı birleştiren PackUpp’ın hikayesi

Teslimat sürecindeki tüm aşamaları dijitalleştiren PackUpp, “E-Ticaret Perakende”, “Market” ve “Yemek” teslimatları olmak üzere üç farklı alanda hızlı teslimat hizmeti sunuyor. PackUpp, benzersiz saha operasyonu ve son teknolojisiyle “Sonraki-Gün”, “Aynı-Gün” ve “Aynı Saatte Ekspres” olmak üzere üç ayrı kategoride müşterilerinin teslimatlarını gerçekleştiriyor.

Tamamıyla kendi bünyesindeki Türk mühendisler tarafından geliştirdiği yazılımı, dijital altyapısı ve teknolojisiyle hizmet veren PackUpp, ortaya koyduğu yenilikçi çözümlerle teslimat sektöründe dijital dönüşüme öncülük etmeye devam ediyor. Bünyesinde herhangi bir araç ya da deposu bulunmayan PackUpp, sıfır varlık iş modeliyle -Uber ve Airbnb örneklerinde olduğu gibi- bir bulut platformu olarak faaliyet gösteriyor.

PackUpp’ın hikayesi

PackUpp, sunduğu üstün hizmet kalitesiyle müşterilerine yaşattığı benzersiz teslimat deneyimi neticesinde Şikayetvar A.C.E. Awards’ta “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti 1.’lik Ödülü”nün de sahibi oldu. Samsung, Dyson, Arvato Bertelsman, Lacoste, Columbia, Oplog, Asics, Skechers, Puma, Godiva, n11.com, Carrefour, A101, CJ CGV gibi yüzden fazla ulusal ve global markayla çalışmaya devam eden PackUpp, müşteri portföyünü genişletmeyi sürdürüyor.

Global bir oyuncu olmak adına çalışmalarını hızlandıran PackUpp, yakın zamanda 4. yatırım turu olan Seri A yatırım turunu kapatıp Londra pazarına açılmayı hedefliyor.

Güncel İçerikler