n11, hızlı teslimat için yerli girişim PackUpp ile anlaştı

Teslimat süreçlerinin tüm aşamalarını yerli yazılımıyla dijitalleştirerek, müşteri deneyimi ve memnuniyetini en üst seviyeye taşıyan yerli girişim PackUpp, Türkiye’nin alışveriş platformu n11 ile , “Aynı Gün Teslimat” hizmeti için anlaştı.

Türkiye’de yeni nesil hızlı teslimat hizmeti sunan yerli girişim PackUpp, gerçekleştirilen iş birliği kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere üç büyük şehirde n11’e aynı gün teslimat hizmeti sunacak. On binlerce satıcının ürünleri yüz binleri bulan n11 müşterisine aynı gün hatta saatler içerisinde PackUpp güvencesi altında teslim edilecek.

“Markaların ihtiyaçlarına uygun teslimat sistemleri ve altyapı sunuyoruz”

Kurulduğu günden bu yana, e-ticarette hızlı teslimat süreçlerini yüzde yüz yerli teknolojik alt yapı ile güçlendirdiklerini söyleyen PackUpp Kurucu Ortağı ve COO’su Rıdvan Göçemen, “Alışveriş alışkanlıklarının değiştiği bu günlerde aynı gün teslimat e-ticaret platformu kullanıcıları için öncelikli bir kriter haline geldi. Diğer yandan her markanın müşterilerine sunduğu veya sunmak istediği hizmet farklılaşabiliyor. Dışarıdan herhangi bir kod, paket ya da yazılım satın almadan, tamamı Türk mühendislerimizle geliştirdiğimiz yazılım sayesinde her markanın kendi ihtiyaçlarını karşılayacak ve onları farklılaştıracak yazılım uyarlamalarını rahatlıkla yapabiliyoruz. Paket teslimatına özel ürettiğimiz yazılım ise teslimat rotasını optimize ederek, teslimat tipine ve adrese göre planlama yapmamızı sağlıyor. Bu çalışmayla sistemimizde yer alan tüm sürücülerimiz kendi uygulamamız üzerinden teslimatlarını kolaylıkla gerçekleştiriyor. Böylece markalar müşterilerine kusursuz bir hizmet sağlarken tüketiciler online alışverişlerini hızlı, güvenilir ve takip edilebilir şekilde gerçekleştiriyor” dedi.

PackUpp kalitesi ve güveni 3 büyük şehirde n11’in yanında

“Teknoloji ve dijitalleşmeye yönellik yaptığımız yatırımlar kısa sürede bizi Türkiye’nin lider ve öncü hızlı teslimat firmalarından biri haline getirdi.” diyen Göçemen iş birliği hakkında şunları söyledi: “Dijital altyapımız ve saha ekibimizin gücüyle, Türkiye’nin en büyük alışveriş platformalarından biri olan n11 ile iş birliği yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. n11, hızlı teslimat talebinin en yoğun olduğu 3 büyük şehirde aynı gün teslimat hizmetini PackUpp kalitesi ve güveniyle müşterilerine ulaştıracak. n11 bir pazaryeri olmasından dolayı ürünlerin teslim alınacağı nokta sayısı onbinlere varmakta. Bu durumda teslimat sürecinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için güçlü teknolojik altyapı ve operasyon kabiliyeti büyük önem arz ediyor. n11’e özel geliştirdiğimiz Paket Teslimat Sistemi ile birlikte binlerce n11 müşterisi, siparişlerini aynı gün hatta saatler içinde teslim alırken, sipariş verdikleri andan itibaren PackUpp canlı harita özelliği üzerinden paketlerini takip edebilecek.”

“Seri A yatırım turu sonrası hedef global pazarlar”

“PackUpp olarak Seri A yatırım turunun da içerisindeyiz. Türkiye’de her geçen gün değerli iş ortaklıkları ile büyümeye devam ederken rotamızı yurt dışı pazarlarına çevirdik.” diyen PackUpp Kurucu Ortağı ve CEO’su Semih Emre Özcan, “Şirket değerlememizi 50 milyon dolara ulaştıran 3. yatırım turumuzun ardından hem Avrupa hem de Amerika pazarlarında pek çok girişim sermayesi ve yatırım fonlarıyla görüşmelerimiz hız kazandı. Türkiye’nin E-ticaret hızlı teslimat sektöründeki ilk “Unicornu”nu çıkartmak için adımlarımızı daha sağlam atıyoruz. Şu anda İngiltere, Almanya, Fransa ve İspanya’daki Avrupalı fonların yanı sıra Orta Doğu ve ABD’de özellikle San Francisco’da Silikon Vadisi’nden, Los Angeles, New York ve Texas’a kadar çok sayıda yabancı yatırımcı adaylarıyla görüşmelerimiz devam ediyor. Bu çalışmalar doğrultusunda kaynaklarımızı yenilikçi teknolojiler ile yazılımımıza, algoritma ve optimizasyonların geliştirilmesine ve teslimatta dijitalleşmeye kullanmaya devam edeceğiz. Yakın gelecekte Londra’da bir Türk girişimi olarak açılış gerçekleştireceğimizi duyurmanın da heyecanı içerisindeyiz.” ifadelerini kullandı.

Güncel İçerikler