B2Press

Trendyol’da mağaza sahipleri, yerli girişim Vidyou aracılığıyla tüm ürünlerini video reklamına dönüştürebilecek

Trendyol satıcıları, yerli girişim Vidyou ile ürünlerini video reklamına dönüştürerek kendi sosyal medya platformlarında paylaşabilecekler.

Vidyou, Trendyol Çözüm Ortakları projesi kapsamında yaptığı iş birliğiyle Trendyol satıcılarının ürünlerini videoya dönüştürerek sosyal medya ve diğer platformlarda tanıtmasına olanak sağlayacak.

Vidyou e-ticaret ile entegre çalışan video teknolojisi ile şuan 52 ülkeden 1.900’den fazla müşteriye ulaştı. 2020 yılında e-ticaret hacminin artması ile beraber son 12 ayda Vidyou platformunda 800 binden fazla video üretildi.

500.CO Miami programına seçilen Vidyou özellikle kuzey Amerika bölgesinde de büyümeye devam ediyor.

Vidyou, Product Hunt’ın Amerika’da her yıl düzenlediği Golden Kitty Awards’da 2020 yılının e-ticaret dikeyinde en iyi ürünü arasında finale aday gösterildi.
Özellikle pazar yerleri dikeyinde de Vidyou kullanıcısı olan Zingat.com günlük otomatik olarak 10.000’den fazla video üretimi yaparak emlak ofislerine servis sağlıyor.

Vidyou son dönemde enterprise müşterileri arasında eBay, Jeep, Flormar, FLO gibi çok uluslu şirketler dışında sağlık sektörünün öncü şirketleri Sanofi ve Boehringer Ingelheim’in pandemi süresince tüm sağlık çalışanlarına özel dynamic video content üretimi ile 140 binden fazla video içeriği oluşturdu.

Önümüzdeki aylarda Vidyou farklı pazar yeri anlaşmalarını duyurmuş olacak.

Kolektif House

Video

Son İçerikler