InsurTech

Workincubation Kuluçka Merkezi’nin ikinci döneminden mezun olan 7 girişim

Workinton tarafından hayata geçirilen kuluçka merkezi Workincubation‘ın ikinci dönemine seçilen 7 girişim, dün akşam gerçekleştirilen demo day’de sahne alarak mezun oldu.

Bu akşamın diğer bir konusu da tüm girişimlere etkinlik anında  startupmarket.co/wrkntndemoday adresi üzerinden ulaşılabilmesi oldu. Etkinlik katılımcıları girişimleri bir yandan dinlerken, diğer bir yandan girişimin detaylarına bu adresten inceledi.

Workincubation’ın ikinci döneminden mezun olan girişimler:

Sports Tech

HepiPet: Evcil hayvanların sağlığına odaklanan ve en önemli iki faktör olan evcil hayvan sahibi ve veteriner hekimler için dijital çözümler sunan bir platformdur.

Komşu Pati: Ön değerlendirmeden geçerek sisteme kayıt olan kedi ve köpek sahipleri ile bakıcıları buluşturan online bir platformdur.

Contact Circuit: Kişilerin veya kurumların hesap veya uygulamalara dağılmış rehber içeriklerinin, profesyonel bir ağ üzerinde bir araya getirilip düzenlenmesini sağlayan uygulamadır.

Stilop: Giyim alanındaki eticaret kullanıcılarına vücut şekli, bütçe, stil ve gardıroptaki ürünler gibi pek çok veriyi kullanarak derinleştirilmiş bir kişiselleştirme hizmeti sunan girişimdir.

FeelOn: Kişi sayma sistemini kullanarak, ortamdaki aydınlatma ürünlerinin ve elektronik cihazların otomatik olarak kontrolünü sağlarken aynı zamanda kullanıcının ihtiyacı olan verileri de analiz eden girişimdir.

Hemenyolda: Restoranlar, çiçekçiler, marketler, kargo firmaları gibi evlere kendi kuryeleriyle dağıtım yapan firmalara özel geliştirilmiş, işletmelerin karmaşık dağıtım sistemlerini düzenleyen kurye takip yazılımıdır.

Point2office: Çalışma ve toplantı alanlarını uygulama üzerinden abonelik sistemi ile sunan platformdur.

Konuyla İlgili

Günlük ebülten

Ekosistemdeki gelişmeleri kaçırmayın

Son İçerikler