Oracle Bulut İK çözümleri, çalışan verimliliğini ve takdirini arttırmaya yardımcı oluyor

Temel fonksiyonlarındaki dijital dönüşümü yönlendirme çalışmalarını daha da ileriye taşımak için Türkiye’nin lider çevrimiçi çiçek, gurme yiyecek ve hediye perakendecisi olan Çiçek Sepeti, çalışanlarının performansını en verimli hale getirmek amacıyla Oracle Bulut İK Performans ve Hedef Yönetimi bulut çözümlerini tercih etti. Bu tamamen entegre çözüm ile Çiçek Sepeti artık çalışanların hedeflerini kuruluşun stratejisiyle paralel bir hale getirebilecek, performansın kesintisiz bir şekilde ele alınabilmesini sağlayabilecek ve metrikler ile de performans ve hedef sürecine dair bilgi sahibi olabilecek.

Çiçek sepeti Organizasyonel Gelisim Uzmanı Nurgül Aras; “Oracle Bulut İK Performans ve Hedef Yönetimi çözümü ile daha önce basılı olan performans formlarımız tamamen dijital platforma taşınmış oldu. 90 derece performans sistemi uygulanırken Oracle Bulut İK Performans ve Hedef Yönetimi çözümü sayesinde 360 Derece Yetkinlik ve Hedef Değerlendirme gerçekleştirildi. Hem zaman kaybı önlenmiş oldu hem de çalışanlarımızın performans sistemine güvenini sağlandı. Sistem sayesinde performans değerlendirme sonuçların kalibre edilmeye başlandı ve bu sayede tüm çalışanlar performans sisteminin önemini daha iyi anlamış oldu.”

Oracle Bulut İK Performans ve Hedef Yönetimi çözümleri ile Çiçek Sepeti pazardaki konumunu ve rekabetçiliğini temin için esnek iş akışı odaklı yetenek yönetimiyle en yeteneklileri cezbedebilecek, elde tutabilecek ve motive edebilecek.

Oracle Bulut İnsan Kaynakları Yönetimi portföyünün ayrılmaz bir parçasını oluşturan bu Bulut Çözümleri, Çiçek Sepeti’nin performans sürecini tamamen otomatik hale getirirken üst düzey yöneticilere, müdürlere ve çalışanlara da iş gücünün performansındaki gelişim ve organizasyonel hedeflerle uyumluluğu konusunda anında değerli bilgiler vereecek.

Oracle Türkiye Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı Filiz Doğan; “Oracle İK Bulut çözümleri ile birlikte Çiçek Sepeti, gerçek zamanlı iş zekasına sahip analitik ve raporlama yetkinlikleriyle birlikte İK performans süreçlerinde verimliği ve etkin yönetimi hedeflemiştir. Bu dijitalleşme sürecinin bir parçası olmaktan memnuniyet duymaktayız.”

Güncel İçerikler