Oracle Bulut Uygulamaları, İşletmeleri tüm dünyada dönüştürüyor

Sektörün öncü yenilikleri, dünyanın en büyük ve en hızlı büyüyen bulut uygulamalarının gelişimini yönlendiriyor.

Dünyanın dört bir yanındaki kuruluşlar, daha hızlı büyüyebilmek, rakiplerinden ayrışabilmek ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Oracle Bulut Uygulamaları’nı çok daha fazla benimsiyor. Oracle Bulut Uygulamaları, işletmedeki her bir departmana yönelik eksiksiz ve tamamen entegre bulut uygulamalarından oluşan bir paket olup sektörün en geniş kapsamlı, en derinlikli ve en hızlı büyüyen bulut uygulamaları paketidir. Oracle Bulut Uygulamaları ile tüm sektörlerdeki kuruluşlar, müşterilerinin beklediği deneyimi sunabilmekte, başarıya ulaşmak için gereken yetenekli çalışanları bünyelerine katabilmekte ve piyasanın talep ettiği performansı sergileyebilmektedir.

Oracle Bulutu, dünyada 195’ten fazla ülkedeki müşterilerine yaklaşık 1.000 SaaS uygulaması sunmaktadır. Artık Oracle’ın bir parçası olan NetSuite ile birlikte dünyanın dört bir yanındaki 25.000’den fazla kuruluş kritik iş fonksiyonlarını dönüştürmek ve günümüzün en iyi uygulamalarını benimsemek için Oracle Bulut Uygulamaları’ndan faydalanıyor. Bu büyümeyi daha da hızlandırmak ve her ölçekten işletmenin iş süreçlerini dönüştürebilmesine yardımcı olmak içinse Oracle geçtiğimiz günlerde bir dizi NetSuite yeniliğini duyurdu. Bu yeniliklerle birlikte ayrıca yapay zeka tabanlı kurumsal uygulamalar da kullanıma sunuluyor. Oracle’ın Uyumsal Akıllı Uygulamaları, birinci taraf verilerini üçüncü taraf verileriyle harmanlamakta ve ardından bunları uyarlayıp öğrenen bulut uygulamalarını oluşturmak için de Oracle’ın karar bilimini ve makine öğrenimi fonksiyonlarını uygulamaktadır.

“Günümüzün iş ortamında hataya yer yok. Kritik konumdaki tüm iş fonksiyonlarında günümüzün en iyi uygulamalarını benimsemeyen kuruluşlar, hayatta kalma mücadelesi verecek” diyor Oracle’ın Uygulama Geliştirmeden Sorumlu Başkan Yardımcısı Steve Miranda. “Oracle Bulut Uygulamaları ile Oracle, iş çevikliğini arttırmaya ve maliyetleri azaltmaya yardımcı olan, kapsamlı ve entegre bir modern iş uygulamaları paketi sunuyor. Bu sayede de her sektörden kuruluşlar, yaptıkları işi dönüştürme çalışmasında Oracle Bulut Uygulamaları’nı her geçen gün daha fazla tercih ediyor.”

Oracle NetSuite Global İş Birimi

NetSuite, 100’den fazla ülkedeki kuruluşun işlerini yürütmek için kullandığı, bulut tabanlı finansal yönetim uygulamaları/ERP, İK, Profesyonel Hizmetler Otomasyonu (PSA) ve çoklu kanallı ticaret yazılımlarından oluşan bir paket sunuyor. Geçen hafta düzenlenen ve şirketin yıllık kullanıcı konferansı olan SuiteWorld 2017’de NetSuite, aralarında Oracle’ın kapsam ve kaynaklarından faydalanacağı küresel genişleme girişimlerinin, NetSuite’in yekpare bulut paketi üzerine inşa edilmiş yeni bir temel İK çözümü olan SuitePeople’ın, sektörün ilk bulut çözümü olan SuiteSuccess’in, küresel ERP yeniliklerinin ve merkezi kuzey ülkelerinde bulunan işletmelere yönelik NetSuite OneWorld’ün de aralarında bulunduğu, kuruluşların geleceğe hazırlanmalarına yardımcı olacak bir dizi duyuru yayınladı. NetSuite ayrıca NetSuite platformunu tercih eden, yenilikçi ve hızla büyüyen işletmelerle ilgili bir duyuru da yayınladı. SuiteWorld 2017’den haberler için buraya tıklayın.

Oracle Müşteri Deneyimi Bulutu (Oracle CX Bulutu)

Oracle CX Bulutu Paketi, verileri, deneyimleri ve sonuçlarını birbirine bağlayan, güvenilir bir iş platformu sunarak kuruluşların müşteri deneyimi yönetimine ve işletmelerini dönüştürme girişimlerine daha akıllı bir yaklaşım sergilemelerini sağlamaktadır. Kuruluşların öngörülebilir ve maddi nitelikli iş sonuçları elde edebilmelerine yardımcı olmak için Oracle, Oracle CX Bulutu’nu geçen hafta sohbet robotları ve yapay zekanın yanısıra gelişmiş mobil, video ve sosyal mesajlaşma özellikleri gibi yeni teknolojilerle daha da geliştirdi. Sadece geçtiğimiz çeyrekte (Ç3/17) Oracle, 480 yeni Oracle CX Bulutu müşterisi ve 586 müşteri genişlemesi elde etti.

Oracle İnsan Kaynakları Yönetimi Bulutu (Oracle HCM Bulutu)

Oracle HCM Bulutu, kuruluşlara işbirliğine olanak sağlayan, yetenek yönetimini en verimli hale getiren, işgücü hakkında eksiksiz bilgiler sunan, operasyonel verimliliği arttıran ve herkesin herhangi bir cihazdan bağlanabilmesini kolaylaştıran modern İK teknolojileri sunmaktadır. Sadece geçtiğimiz çeyrekte (Ç3/17) Oracle, 206 yeni Oracle HCM Bulutu müşterisi ve 217 müşteri genişlemesi elde etti.

Oracle Kurumsal Kaynak Planlama Bulutu (Oracle ERP Bulutu)

Oracle ERP Bulutu, kuruluşlara finans, satın alma ve proje portföyü yönetimi alanlarında eksiksiz, modern ve başarısı kanıtlanmış ERP fonksiyonlarını sunmanın yanısıra Kurumsal Performans Yönetimi (EPM), Yönetişim Riski ve Uyumluluk (GRC) ve Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) gibi alanlar da da verimliliklerini arttırma, maliyetlerini azaltma ve kontrollerini geliştirme konusunda da yardımcı oluyor. Sadece geçtiğimiz çeyrekte (Ç3/17) Oracle, 564 yeni Oracle ERP Bulutu müşterisi ve 120 müşteri genişlemesi elde etti.

ebülten'e abone olun

Son gelişmeler, yeni girişimler, yatırımlar ve dahası...