Akıllı telefonlara tamir hizmeti sunan Cepte Tamir, 2 Milyon TL değerleme ile yatırım aldı

Akıllı telefonlara yerinde tamir hizmeti sunan İTÜ Çekirdek girişimlerinden Ceptetamir.com, ilk kez melek yatırımını yapacak olan Burak Menteşe‘den 2 Milyon TL değerleme ile yatırım aldı. Bu yatırımla beraber Cepte Tamir, organizasyon yapısını genişleterek tüm şehirlerde hizmet vermek için çalışmalarını başlatacak.

Cepte Tamir, İsa Uysal tarafından 2016 Ocak ayında kurularak hizmet vermeye başladı. İlk olarak İstanbul’daki müşterilerine hizmet vererek buradaki pazarda önemli bir ivme yakaladı. Telefonunuzda bir arıza veya herhangi bir sorun olduğunda iPhone, Samsung, LG gibi markalara yerinde tamir hizmeti sunarak, telefon servisinde zaman kaybetmenizin önüne geçiyor. Girişim şu aşamada daha çok B2B kanalda hizmet veriyor. Müşterileri arasında Back-Up, BKM Express, Markafoni gibi büyük markalar bulunuyor.

Melek yatırımcı Burak Menteşe “CepteTamir.com ile ilk yatırım tecübemi gerçekleştirmiş oldum. Yatırım yapmamın sebebi, girişimin yerinde servis İş modeliyle İnsanların hayatını kolaylaştırarak zaman kazandırması, ayrıca girişim ekibinin bu alandaki tecrübesi ve vizyonu oldu. Cepte Tamir, bu alandaki önemli bir açığı da kapatarak, gelecekte Global pazarda önemli bir noktada olacağına inanıyorum.”

Biz de girişime başarılar diler, ilk melek yatırımını gerçekleştiren Burak Menteşe’ye de yeni yatırımlarında yolunun açık olmasını dileriz.

Fotoğraf: Burak Menteşe (solda), İsa Uysal (sağda)

Güncel İçerikler