StartupIstanbul 2016 için geri sayım başladı

StartupIstanbul her yıl olduğu gibi bu yıl da birbirinden değerli konukları ağırlıyor. 10 Ekim’de Volkswagen Arena’da gerçekleştirilecek olan bu startup etkinliğinde, seçilmiş 500’ten fazla girişimin yanı sıra 4000’e yakın katılımcı ve ekosistemin önemli yatırımcıları burada olacak. Türkiye girişimcilik ekosisteminin önemli isimleri de yine bu etkinlikte olacak.

StartupIstanbul 2016’da girişimler yatırımcılara sunum yapacak

staartupistanbul-2016-sunum6-7 Ekim tarihlerinde seçilen girişimler; mentorlardan ve yatırımcılardan mentorluk eğitimi alacak. Projelerinde göremedikleri kısımları değiştirip, sunumlarını ona göre şekillendirecek ve en iyisi olmak için çok çalışacaklar.

8 Ekim Demoday gününde ise girişimler, 10 ekim günü sahnede yer almak için kıyasıya bir mücade verecek ve yatırımcılara karşı iki gün boyunca revize ettiği, geliştirdiği projelerinin sunumunu yapacak.

10 Ekim günü sunum yapanlar arasından seçilen girişimler, “Startup Istanbul Challenge Finals” kısmında Volkswagen Arena sahnesinde tüm katılımcılara karşı girişimlerini anlatacak ve oradaki yatırımcılara karşı asıl sunumlarını gerçekleştirecek. Sunumlarını yapan girişimler arasından 1. 2.ve 3. seçilip ödüllerini alacak.

startupistanbul-2015StartupIstanbul, Türkiye’de gerçekleştirilen en önemli Startup etkinliğidir. Aslında iki tane var, diğeri StartupTurkey‘dir. Ancak bu iki büyük etkinlik de aynı yatırımcı ağı tarafından ve kendi içerisinde girişim hızlandırma programına sahip olan Etohum tarafından gerçekleştirilmektedir.

Türkiye’de böylesine önemli etkinliklerin yapılmasına öncülük ettiği için Etohum kurucusu Burak Büyükdemir‘e de katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

StartupIstanbul 2016’ya katılmak için bu bağlantıdan biletinizi alabilirsiniz.

Güncel İçerikler