Startup Istanbul 2015 için Geri Sayım Başladı

Bölgenin en büyük etkinliklerinden biri Startup Istanbul 2015 gerçekleşiyor. Bu yıl 3.sü düzenlenecek olan bu konferansta Türkiye’den ve dünyadan 2000’nin üzerinde katılımcı bekleniyor. Yerli ve yabancı olmak üzere girişimcilier, melek yatırımcılar ve üst düzey yöneticiler, CEO’lar bu etkinlikte yer alacak.

Melek yatırımcı demişken; 200’ün üzerinde bir yatırımcı kitlesi oluşacak. Burada girişimleri dinleyecekler, yön verecekler, uygun gördükleriyle görüşmelerini sürdürüp ilerleyen zamanlarda yatırım yapacaklar.

startup istanbul 2015

5 Ekim 2015’te Lütfi Kırdar Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek bu etkinlikte girişimciler aktif olarak Startup alanında girişimlerini sergileyecek ve yatırımcı kovalayacaklar. Konuşma alanında yine birbirinden kıymetli konuşmacılar sahne alacak. Etkinlik Burak Buyukdemir’li Etohum tarafından gerçekleştiriliyor.

Ayrıca etkinlik alanında Ertuğrul Belen tarafından ilk defa hayata geçirilen Speed Networking de yapılacak. Nedir bu Speed Networking? Karşınıza gelen kişiye kendinizi anlatmak ve onu anlamak için sadece 90 saniyeniz var ve bu süre dolduğunda bir sonraki kişi karşınıza geliyor. Yine aynı şekilde bu sürekli olarak devam ediyor. Katılımın yoğun olduğu etkinliklerde hem zamandan kazanma, hem fazla insanla tanışma, hem de zamanı en verimli şekilde kullanma olarak adlandırabiliriz.

Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak ve katılmak için tıklayınız : startupistanbul.com

Güncel İçerikler