Adgager, araştırma odaklı yeni dijital para birimi GAG Token’ı duyurdu

Araştırma dünyasında yeni çözümler sunan yerli girişim Adgager, şimdi yepyeni bir ürünle karşımıza çıkıyor.

Topluluğu arasında yıllardır kullanılan resmi para birimi GAG’ı, kripto paraya dönüştürüyor. Bitexen kripto para borsasında 29 Şubat 2024, saat 13:00’te ön satışa çıkacak olan GAG Token, araştırma sektöründe kullanılan bir kripto para birimi olacak.

Adgager, uzun yıllardır araştırma sektöründe güvenilen resmi para birimi GAG‘ı, kripto para dünyasına GAG Token olarak dönüştürmeye hazırlanıyor. Bu adımla girişim, araştırma dünyasını tamamen değiştirmeyi hedeflerken, yatırımcılarına yeni bir fırsat sunduğunu dile getiriyor.

Adgager kurucusu Umut Vural, şirketin kurumsal yapısı ve çevikliğini, GAG Token’ın potansiyelini her zamankinden daha cazip hale getirdiğini syölüyor. GAG Token, Adgager ekosisteminin merkezinde yer alarak, araştırma projeleri, reklam performansı ölçümleri ve pazar analizleri gibi birçok alanda yeni çözümlerin önemli bir parçası olacak.

Umut Vural verdiği demeçte; “Bu yeni kripto para birimi, Adgager’ın sıradışı başarısını ve sürekli gelişen yapısını yansıtarak, yatırımcıların portföylerini çeşitlendirme ve uzun vadeli kazanç elde etme şansını artırıyor. Adgager ekibinin GAG Token’ın piyasaya sürülmesiyle, araştırma sektöründe dijital dönüşümün hız kazanacağına ve yeni fırsatlarla dolu bir geleceğin kapılarının aralanacağına inancım tam.

Araştırmanın yeni boyutu: Adgager

Yerli girişim Adgager, araştırma dünyasına benzersiz çözümler sunarak geleneksel sınırları aşan bir yenilikçi bir girişimdir. Adgager, işletmelerin pazar araştırma maliyetlerini azaltmak, araştırma süreçlerini hızlandırmak ve daha değerli içgörüler elde etmelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Platform, müşterilerinin ihtiyaçlarına özel olarak araştırma projelerini Adgager ile yönetiyor. Yeni ürünleri AdQ ile beraber reklam filmlerinin performansını ve etkisini ölçerken, AdTeams ile markaların hedef kitlesiyle anında etkileşim kurmasını ve nitelikli içgörüler elde etmesini sağlar. Bu yenilikçi yaklaşımıyla Adgager, araştırma sektöründe bir devrim başlatırken, işletmelere rekabet avantajı kazandırıyor.

Güncel İçerikler