Param, 2023 yılındaki net kârının 100 milyon TL’sini çalışanlarıyla paylaşıyor

Türkiye'nin öncü finansal teknoloji girişimlerinden Param, geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da çalışanlarına destek olmaya devam ediyor ve net kârının 100 Milyon TL'sini çalışanlarıyla paylaşıyor.

Bütünleşik finans sağlayıcısı Param, çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Son iki yıldır yemek, yol ve maaş zammı düzenlemeleriyle çalışanlarına katkı sağlayan Param, geçtiğimiz yıl net kârının bir kısmını çalışanlarıyla paylaşarak önemli bir gelişmeye daha imza atmıştı.

Param, Cumhuriyetimiz’in de 100. yılı olan 2023 yılındaki net kârının 100 Milyon TL’sini çalışanlarıyla paylaşma kararı aldı.

Yol ve yemek ücretlerine sektör oranının üzerinde artış başarıyı, motivasyonu, performansı ve yaratıcılığı teşvik eden bir şirket kültürü inşa eden Param, çalışanlarıyla uzun vadeli birliktelik sağlamayı amaçlıyor. Bu kapsamda yeni yılda da çalışanlarının motivasyonlarını artıracak düzenlemeler yapan Param, tüm çalışanlarının günlük yemek ücretlerini %67 oranında artışla 250 TL, yol ücretlerini ise %67 oranında artışla 100 TL olarak belirledi.

“Çalışanlarımızla birlikte Türkiye fintek ekosistemine katkı sunmaya devam edeceğiz”

Yaptıkları uygulamalarla çalışan bağlılığını artırırken, şirkete katma değer sağlamayı hedeflediklerini belirten Param Kurucu ve CEO’su Emin Can Yılmaz verdiği demeçte;

“Param ailesi olarak her geçen gün daha da büyüyoruz. Yaptığımız son satın almalarımızla ekibimiz toplamda 1.600 kişiye ulaştı. 2024 yılının sonunda ise 1.750 kişi olma hedefimiz var. Kendini işine adayan bu değerli arkadaşlarımız sayesinde Türkiye fintek ekosistemine ve ekonomisine katkı sunmaya devam edeceğiz. Tüm çalışma arkadaşlarımızın emekleri ve katkılarıyla yurt içinde ve yurt dışında büyümemizi ve gelişimimizi sürdüreceğiz. Param Grubu’nun başarısı tüm çalışma arkadaşlarımızın büyük katkıları ile oluştu, bundan sonra da bu başarı devam edecek. Biz birlikte kazanmayı bilen bir takım olduk ve şirketimizin kazancının 100 milyon TL’sini çalışma arkadaşlarımızla paylaşmaya karar verdik.”

Güncel İçerikler