Samsung, Galaxy Unpacked etkinliğinde en güçlü Galaxy cihazları tanıtacağını açıkladı

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO'su TM Roh, 1 Şubat 2023’te gerçekleşecek ‘Unpacked’ etkinliği öncesinde, yeni Galaxy serisinin sunacağı heyecan verici inovasyonları paylaştığı bir yazı yayımladı.

Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, kaleme aldığı son blog yazısında mobil iletişim dünyasında heyecanla beklenen yeni Galaxy serisiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı. Yeni Galaxy serisinin Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü cihazlardan oluştuğunu açıkladı.

TM Roh, “Her geçen yıl, mobil cihazlar teknoloji alışkanlıklarımızın bir parçası olmaktan çıkarak bu alışkanlıkların merkezine yerleşiyor. Kullanıcılar olarak, bize ilham veren veya sadece eğlenme ihtiyacımızı karşılayan içerikler üretiyor ve tüketiyoruz. Artık gittiğimiz her yerde en sürükleyici oyunları başımızı kaldırmadan oynayabiliyoruz. İşyerinde olmadığımız zamanlarda da iş arkadaşlarımızla beraber çalışabiliyor, işlerimizi yapabiliyoruz. Yaşamımızın her unsurunu, tek bir yerden kolayca yönetebiliyor, sağlıklı yaşam alışkanlıklarından randevularımıza ve alışverişlerimize değin her şeyi aynı anda planlayabiliyoruz. Bu nedenle kullanıcılar, her zaman güvenebilecekleri cihaz ve markaları tercih etmeye devam ediyor. Mobil teknolojinin yaşamlarımıza daha zengin deneyimler katabileceğine ve hayal ettiğimiz geleceği oluşturma konusunda itici güç olabileceğine inanıyoruz.” dedi.

“Performansın standartlarını yeniden belirliyor, ezberleri bozuyoruz” 

Samsung’un bu vizyonu hayata geçirme konusundaki en iyi örneklerden birinin Galaxy S Serisi olduğunun altını çizen TM Roh, şöyle devam ediyor:

“Sunduğumuz özellikleri ikiye katlayarak bu yılki Galaxy S Serisinde inovasyon mirasımızı daha da ileri taşıyoruz. Profesyonel düzeydeki kamera sistemimizi daha akıllı hale getirdik. Galaxy akıllı telefonların sunduğu en iyi fotoğraf ve video performansını sunacağız. Yazılım ve donanımda yaptığımız optimizasyonlar ve ortak iş birlikleri ile geliştirilen yepyeni çip setimiz bugüne kadarki en hızlı ve güçlü Galaxy performansını kullanıcılarla buluşturacak. Galaxy ekosisteminde sunduğumuz bağlantılı özellikler  artık kullanıcılara hiç olmadığı kadar kolay ve kusursuz bir deneyim yaşatıyor. Çok sevilen Galaxy Note deneyimini ise Ultra ile birleştirdik. Böylece iki ayrı öncü Galaxy inovasyonunu bir araya getirerek, akıllı telefonlardaki güç, performans ve yaratıcılık olanaklarında öncü bir cihaz ürettik. Galaxy S Ultra, Samsung Mobil’in sunduğu inovasyonların zirvesinde yer alıyor. Ultra artık her şeyin ötesinde öne çıkan bir isim haline geldi. Ve çok yakında Ultra’nın yapabileceklerini daha fazla cihaz kategorisinde sizlere göstereceğiz. Yeni Galaxy serisiyle performansın ve kalitenin yeni bir tanımını yaparak kullanıcılarımızın bize duyduğu güveni perçinliyoruz.” 

Son Yatırımlar

Son İçerikler