Bayer, sağlık alanındaki girişimcileri Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’na başvurmaya davet ediyor

Bayer, Türkiye’deki girişimciler tarafından kurulan, sağlık alanındaki startup şirketlerini Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nda yer almaya davet ediyor. Yapılacak değerlendirme sonunda haritada yer alan şirketlere iletişim desteği de verilecek.

Bayer, bu yıl beşinci kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey kapsamında hazırladığı Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası‘nı güncelliyor.

Türkiye’deki girişimciler tarafından kurulan, sağlık alanındaki startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla hazırlanan haritaya bu alanda faaliyet gösteren startup’ları davet ediyor. Başvurunuzu bu bağlantıdan yapabilirsiniz.

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için oluşturulan bu haritanın; insan sağlığı, telesağlık, hastane yönetimi, medikal cihaz ve görüntüleme olmak üzere sağlıkla ilgili birçok alt başlığı içermesi planlanıyor.

İletişim desteği de sağlanacak

Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nda yer almak isteyen ve sağlık alanında çalışan Türkiye’deki girişimci şirketlerin; logo, şirket unvanı, çalışma alanı ve mevcut internet sayfalarının iletişim detaylarını belirterek başvuru formunu bu linke tıklayarak doldurması gerekiyor. Yapılacak değerlendirme sonucunda startup şirketleri haritada yer alabilecek. Bayer, ayrıca sosyal medya hesaplarında çeşitli mecra ve platformlarda Girişim Haritası’nı paylaşarak startup’lara iletişim desteği de sağlayacak.

Güncel İçerikler