50 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım alan yerli girişim BiSU, Seri A tura hazırlanıyor

6 yılda sunduğu hizmetleri hızla arttıran, müşteri ihtiyaçlarına göre yenilenen uygulama, 60 şehirde 1 milyondan fazla haneye hizmet veriyor.

Ergin Üner ve Ozan Alptekin tarafından kurulan BiSU, Eylül 2015’te sadece İstanbul’da hizmet vererek yolculuğuna başlamıştı.

6. yılında ise şirket, 60 şehirde 50’den fazla su markasının yanı sıra, haftanın her günü saat 24:00’e kadar hızlı damacana su ve içecek siparişi sağlayan BiRi ve 7000’den fazla çeşit ürün ile bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayan BiMarket ile yoluna devam ediyor.

Kişiselleştirilmiş müşteri deneyimi

Kullanıcılarına fiyat, marka, ürün, pH değeri gibi seçenekler ile seçme özgürlüğü sunan uygulama üzerinden bilinen ve tercih edilen birçok su markasından saniyeler içerisinde sipariş vermek mümkün.

BiSU’nun hedefi kullanıcılarını çok iyi tanıyarak onlara en iyi hizmeti sunmak. Bunun için kullanıcıların geçmiş siparişlerine göre öneriler sunuyor, ihtiyaçlarını tespit ediyor ve kişiselleştirilmiş bir uygulama deneyimi yaratıyor. Uygulamada su içme hatırlatıcısı, randevulu sipariş gibi kullanıcı ihtiyacına özel eklenmiş seçenekler de var.

BiSU’dan yeni özellikler: BiRi ve BiMARKET

6 yılda, deneyimini teknoloji ile birleştiren BiSU, yalnızca su sipariş uygulaması olmaktan çıktı; kullanıcılarının tüm ihtiyaçları için gelişmeye ve büyümeye devam etti.
Farklı damacana su ve diğer içecek markalarını kapsayan güçlü içecek kategorisi ile, haftanın her günü hızlı teslimat sağlayan BiRi, BiSU’daki yeniliklerden sadece bir tanesi. Uygulamanın içinde yer alan Bi’Market ise sunduğu geniş ürün yelpazesi ile bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede güçlü bir alternatif.

Kullanıcı ihtiyaçlarını tespit ederek güncellenen uygulama, kendi kuryelerinin adını verdiği BiRi ile damacana su ve içecek siparişinde zaman sınırlamasını ortadan kaldırdı.

BiRi ile ​​uygun fiyatlar ve marka çeşitliliği ile haftanın 7 günü, gece 24’e kadar 30 dakikada damacana su ve içecek teslimatı yapılıyor. Üstelik BiRi’deki ürünler, market fiyatından daha da uygun fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor.

BiSU’nun uçtan uca teslimat hizmeti BiRi, özellikle damacana su siparişini kolaylaştırırken, kullanıcıların diğer tüm içecek ihtiyaçlarını da market fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara karşılamasını sağlıyor.

BiRi şu anda Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Maltepe, Ümraniye ve Sancaktepe’de 11 depo ile hizmet veriyor. BiSU, yıl sonunda 50 depo ile Anadolu Yakası’nın tümüne ve Avrupa Yakası’nın önemli bir bölümüne hizmet vermeyi hedefliyor.

50 milyon dolar değerleme üzerinden yatırım

Aslanoba Capital, Alesta Yatırım ve melek yatırımcılarının katılımı ile köprü yatırım turu gerçekleştiren BiSU değerlemesini yaklaşık 50 milyon dolara taşıdı. Sene sonunda gerçekleşecek Seri A turu için hazırlanıyor.

Güncel İçerikler