InsurTech
Konu:

Video tabanlı sosyal medya uygulaması TikTok, aylık 1 milyar kullanıcıyı aştı

2016 yılında Çin'de kurulan video odaklı sosyal medya ağı TikTok'un aylık kullanıcı sayısı 1 milyar rakamını aştı.

Çin merkezli ByteDance tarafından 2016 yılında piyasaya sürülen video tabanlı sosyal medya ağı TikTok, 1 milyar kullanıcı barajını aştığını resmi olarak duyurdu.

TikTok’un konuyla ilgili açıklaması:

“TikTok olarak misyonumuz yaratıcılığa ilham vermek ve eğlendirmek. Bugün bu misyonu ve topluluğumuzun dünya çapında 1 milyardan fazla insana ulaşmasını kutluyoruz. Artık aylık 1 milyardan fazla kullanıcı eğlenerek öğrenmek ve yeni şeyler keşfetmek için TikTok’a geliyor. Ailelere, küçük işletmelere ve birer yıldız haline gelen içerik üreticilerimize ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz.

Sports Tech

İçerik üreticilerimizin yaratıcılığı ve özgünlüğü sayesinde TikTok, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için günlük yaşamlarının bir parçası haline geldi. Küresel topluluğumuz, farklı jenerasyonlardan milyonlarca insana ulaşma kabiliyetiyle dikkate değer durumda. Müzikten yemeğe, güzellik ve modadan kültür ve sanata bütün içerikler TikTok’ta yer alıyor.

İster Singapur’da, ister São Paolo, Stockholm veya Seattle’da olun bize ilham veren içerik üreticilerini, albümleriyle listeleri alt üst eden sanatçıları, sevdiğimiz ürünleri keşfetmemizi sağlayan markaları, bizi güldüren ve dans ettiren herkesi kutluyoruz.

Yolculuğumuzu özel kıldığınız için size teşekkür ederiz.”

Konuyla İlgili

Günlük ebülten

Ekosistemdeki gelişmeleri kaçırmayın

Son İçerikler