InsurTech

Yerli girişim Ekmob SFA’nın yeni COO’su Doğan Balamir Nazlıca oldu

Yerli girişim Ekmob SFA, müşterilerine sunduğu servisleri daha güçlü hale getirme stratejisi kapsamında, insan kaynağına yaptığı yatırımlarla pazardaki büyümesini sürdürüyor. Şirket bu amaçla, Doğan Balamir Nazlıca’yı COO görevi ile ekibine kattı.

Ekmob SFA’nın yeni COO’su olarak atanan Nazlıca, satış sektöründeki 15 yıllık kariyerinde; Fransa merkezli kurumsal ve yatırım bankacılığı şirketi Societe Generale, HotelRunner, Boston merkezli yazılım şirketi Solvoyo, Paraşüt ve Yandex Türkiye gibi birçok teknoloji şirketinde de üst düzey görevlerde yer aldı.

Sports Tech

Hem Türkiye hem de uluslararası pazardaki satış süreçlerinde Ekmob SFA ile dijital bir dönüşüm yapmayı amaçladığını belirten Nazlıca ”Türkiye startup ekosisteminin sürekli gelişmesini sağlayan ve geleceğın inşasını gerçekleştiren genç firmaların kuvvet kazanması çok sevindirici.

Ekmob Türkiye pazarında Satış Gücü Otomasyonu konusunda önemli bir pazar boşluğunu doldurmakla kalmıyor yurt dışına çıkış hazırlığımız ile uluslararası pazarda rekabet etmeye hazırlanıyor. Bu büyümeye katkı sağlamak heyecan ve gurur verici.” dedi.

Ekmob SFA CEO’su Sunay Şener bu önemli atama ile ilgili: ‘‘Balamir Nazlıca’nın aramıza katılmasından dolayı büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyoruz. Farklı bakış açısı, satış alanındaki tecrübesi ve teknoloji konusundaki birikimleri ile firmamızda büyük değişimler yaratacağına ve şirketimizi daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum.’’ dedi.

Konuyla İlgili

Günlük ebülten

Ekosistemdeki gelişmeleri kaçırmayın

Son İçerikler