Lojistik odağında SuperApp olma yolunda ilerleyen girişim: gelal

Türkiye’de tüm lojistik çözümleri tek platformda toplayan ve daha öncesinde egirişim’de yer verdiğimiz yerli girişim gelal, kurumsal firmalara ve bireysel göndericilere sunduğu teknolojik çözümlerle şu an için lojistik SuperApp olma özelliği taşıyor.

SuperApp, akımının Türkiye’deki öncülerinden olduğunu dile getiren gelal, kurumsal firmalara e-ticaret lojistiği, gün içi dağıtım ve gün içi toplama gibi hizmetlerin yanı sıra, bireysel kullanıcılara kurye, kargo, nakliye ve evcil hayvan taşımacılığı gibi birçok hizmeti bir arada sunuyor.

Avrupa’nın yeni yeni tanıştığı SuperApp kavramı, Çin’de ortaya çıkan çok sayıda ürün ve hizmetin tek bir çatı altında toplandığı portallar olarak tanımlanıyor. E-ticaret ağında gerçekleşen büyüme ile birlikte öncü şirketler hizmetlerini genişleterek SuperApp olma yolunda önemli adımlar atıyor. Lojistik sektörünün Türkiye’deki dijital dönüşüm öncüsü gelal, her geçen gün hizmet ağını geliştirerek Türkiye’nin SuperApp’leri arasındaki yerini koruyor.

Geçtiğimiz günlerde bünyesine gelal Yük Taksi hizmetini ekleyen ve bunun yanı sıra kargo, kurye, parça eşya, nakliye, ev taşıma gibi tüm lojistik faaliyetleri tek platformda toplayan gelal, taşıma sektörüne köklü teknolojik çözümler getirmeye devam ediyor. gelal, bünyesine kattığı her yeni hizmetle bir “süper uygulama” olarak bireysel kullanıcıların yanı sıra kurumsal firmalara yönelik çalışmalarını da sürdürüyor. E-ticaret yoğunluğunun arttığı dönemde gün içi dağıtım ve gün içi toplama hizmeti de sunarak firmaların teslimat sürecini kolaylaştırıyor.

Gün İçi Dağıtım ve Gün İçi Toplama

Kurye, kargo ve nakliye hizmetlerini bir araya getirerek dakikalar içinde teslimatı sağlayan gelal’da gönderiler, uygulama ya da gelal.com üzerinden kolayca oluşturulabiliyor. Tüm ürünler belirtilen adresten belirtilen saatte teslim alınıyor ve hiçbir aktarma merkezine uğramadan alıcısına direkt olarak teslim ediliyor. Bu sayede çoklu gönderiler aynı gün, uygun fiyata, güvenle teslim ediliyor. Gün içi dağıtım konusunda firmalara teknolojik çözümler sunan gelal ile teslimat süreci hızlanıyor ve firmalar müşteri memnuniyetini artırıyor.

Firmaların lojistik ihtiyaçlarına odaklanan gelal, gün içi toplama hizmeti de sunarak firmaların ürün dağıtımını hızlı ve ekonomik gerçekleştiriyor. Ürünler önceden belirtilen saatte belirtilen adreslerden toplanarak dağıtıma hazır hale getiriliyor. Böylece tüm teslimatların dağıtımı en hızlı şekilde yapılıyor. Gün içi toplama konusunda kurumsal taleplere çözüm getiren gelal, firmaların lojistik ve tedarik zinciri yönetimine hız kazandırıyor.

Son İçerikler