Paym.es üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, gelal ile hızlı bir şekilde teslim edilecek

Kargo ve taşımacılık sektörünün dijital dönüşüm öncüsü gelal, e-ticarete hız kazandıracak bir marka iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında online ödeme platformu Paym.es üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünler, alıcısına dakikalar içinde teslim edilecek.

Akıllı cihaz kullanımının artması, pandemi etkisi ve sosyal medya platformlarının e-ticarete uyumlu hale gelmesiyle e-ticaret yapan kişi ve marka sayısında büyük artış görüldü. Son zamanların yükselen trendi “online satış”, gelal & paym.es iş birliği ile hareketlilik kazanıyor.
Kargoları aynı yöne giden taşımacılarla buluşturan gelal, “hızlı kurye” ve “hızlı kargo” seçeneklerinde Paym.es kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor. Online ödeme platformu Paym.es üzerinden satılan ürünler, gelal uygulaması ile alıcısına hemen ulaştırılıyor. İş birliği kapsamında gelal uygulamasına gönderici ya da taşımacı olarak kayıtlı tüm kullanıcılar, Paym.es üzerinden düşük komisyon avantajıyla online satış yapabiliyor.

Online satış süreci kolaylaşıyor

gelal bu iş birliği ile online satış yapan bireysel kullanıcılara kurye ve kargo sürecinde hız kazandırarak e-ticaretin gelişmesine katkıda bulunuyor. Kullanıcıların tüketicilere daha hızlı ulaşmasını sağlayarak satış sürecini kolaylaştırmayı hedefliyor.

Paym.es aracılığıyla sosyal medya üzerinden giyim, takı tasarımı, ev aksesuarları gibi ürünlerin yanı sıra; el yapımı ürünler ve butik kurabiyeler gibi hassas taşıma gerektiren ürünler de satılıyor. Kargoları aktarmasız taşıyan gelal ile hassas taşımalar da güvenle yapılıyor. Kargo taşımaları için gün ve saat sınırlaması bulunmadığından, müşteri memnuniyetinin de artması ve teslimat sürecine hız kazandırılması hedefleniyor.

Yeni girişimcilere destek

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığı’nın uyarıları doğrultusunda alınan önlemler, tüketicileri temassız alışverişe yönlendirdi. Verilere göre pandemi döneminde mobil alışveriş deneyiminde ve kredi kartı kullanımında büyük artış görüldü.

Tüketicilerin mobil alışverişi tercih etmesiyle birlikte, online satış yolunu açmak isteyen yeni girişimler doğdu. gelal & paym.es iş birliği yeni girişimleri de destekliyor. Gelir modelini her satış için %6 komisyon üzerine oluşturan Paym.es, gelal kullanıcılarına özel %1.99 komisyon avantajı sunuyor. Kullanıcılar böylece ürünlerini sosyal medya aracılığıyla satışa çıkarabiliyor.

Paym.es üzerinden en çok satış yapılan şehirlerin başında, İstanbul, İzmir ve Ankara geliyor. İlk olarak İstanbul teslimatları için yapılan iş birliğinin, teknolojinin gücüyle kısa sürede tüm Türkiye’ye açılması hedefleniyor.

Son İçerikler