Bisikletinizi elektrikli hale getiren yerli çözüm: Byqee

Byqee, günlük hayatta e-bisikletlerle daha kolay, hızlı ve keyifli bir sürüş deneyimi sağlamayı hedefleyerek bisikletlerinizi elektrikli hale getiren yerli bir çözümdür.

Arıkovanı’nda fonlamaya açılan Byqee, Yokuş veya engebeli olan yollarda ulaşımı kolaylaştırmak istiyor. Ayrıca çalışmalarını İTÜ Çekirdek bünyesinde sürdürüyor.

Byqee’yi kurmak için herhangi bir teknik bilgiye sahip olmak gerekmiyormuş ve sistemi çalışır hale getirmek için 15 dakika gibi bir sürede bisiklete entegre edilen kitler ile bu dönüşüm sağlanıyormuş.

Pili yanınızda götürüp şarj edebiliyorsunuz

Byqee kutusunda 4 ana ekipman var. Bunlar; elektrikli motorlu ön tekerlek, Byqee batarya paketi, bracket ve gaz kolu. Elektrikli motorlu ön tekerleği bisikletinin jantı ile değiştiriyorsun, bracketi ve gaz kolunu gidona takıp Byqee batarya paketini de brackete yerleştirdikten sonra geriye sadece gaz pedalını itmek kalıyor.

Byqee’yi Base ve Pro olmak üzere iki üründen oluşuyor.

Base

  • 36V 5.8Ah Güç Paketi
  • 250W Motorlu Ön Tekerlek
  • 30 km Menzil
  • 3 Saat Şarj Dolum Süresi​

Pro

  • 36V 8.7Ah Güç Paketi
  • 250W Motorlu Ön Tekerlek
  • 45 km Menzil
  • 4 Saat Şarj Dolum Süresi

Hali hazırda bulunan veya yeni aldığın herhangi bir bisikleti Byqee kutusundan çıkan 4 ekipman ile elektrikli bisiklete dönüştürülebiliyor. Hem şarj etmek hem de güvenliği sağlamak için batarya kolaylıkla yerinden çıkarılabiliyor ve çantada kolaylıkla taşınabiliyor. 250 Watt gücündeki elektrikli motoru ile yokuş ve engebeli yollarda sürüş deneyimi sağlıyormuş ve yaklaşık 35 kilometre menzile ulaşabiliyormuş.

Son İçerikler

Yerli girişim Vivense, Actera’dan 130 milyon dolar yatırım alıyor

Mobilya e-ticaret dikeyindeki lider girişimlerden Vivense, Türkiye odaklı en büyük özel sermaye şirketi Actera'dan 130 milyon dolar yatırım alıyor. Yatırım anlaşmasıyla ilgili imzalar tamamlandı. Yapılacak yatırımla,...

Yazarlar ile yayınevlerini buluşturan uygulama: E-debiyat

Yeni nesil yazarlar için dijital yayın alanı sunan ve yayımlanan kitaplar ile yayınevlerini uygulama içerisinde buluşturan E-debiyat, uygulama pazarındaki yayın hayatına Google Play ile başladı.E-debiyat...

DüğünBuketi, sektördeki iki rakibi DüğünYardımcısı ve Çeyiz Listem’i satın aldı

Evlenen her 3 çiften 1’nin düğün mekanı ve firma seçimine aracılık yapan ve geçtiğimiz yılın sonuna doğru yatırımını paylaştığımız DüğünBuketi.com, doğrudan aldığımız bilgilere göre düğün...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here