Uzun yıllardır yürüttüğü ve stratejik olarak önceliklendirdiği girişimcilik çalışmaları ile
girişimcileri destekleyen Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem başvuruları başlıyor.

Girişimcilik ekosistemine olan katkı sunan Garanti BBVA Partners’a başvurular 14 Şubat 2020‘de sona eriyor.

Başvuru: garantibbvapartners.com

İşini yeni kuran, bu kapsamda cesarete ihtiyaç duyan ve yenilikçi fikirlerini anlatmak ve hayata geçirmek için gerekli yolları ve kaynakları arayan girişimcilere destek veren Garanti BBVA Partners, yeni dönemde de farklı sektörlerden girişimcilerin sürdürülebilir büyüme ve iş strateji geliştirmesine katkı sağlamaya devam ediyor.

Programa, asgari uygulanabilir ürün ve hizmete sahip, üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren ve ölçeklenebilir iş modeline sahip tüm girişimler başvuruda bulunabilecek. Başvurular sonrasında jüri seçim sürecinden başarıyla geçen girişimciler, programın sunduğu desteklerden yararlanabilecekler.

Her ölçekten ve sektörden erken aşama girişimin, KOBİ’lerin ve büyüyen girişimlerin desteklenmesi, projelerine ivme kazandırılması amacıyla 2015 yılında hayata geçirilen Garanti BBVA Partners çatısı altında bugüne kadar 50’den fazla girişimciye destek verildi.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here