Dijital bakım yönetim platformu ServisSoft Hollanda’ya ofis açacak

Garanti BBVA Partners Girişim Hızlandırma Programı yeni dönem girişimlerinden ServisSoft, Hollanda Rotterdam’a ofis açacak.

Türkiye girişimcilik ekosistemine katkısıyla fark yaratan Garanti BBVA Partners Girişim Hızlandırma Programı yeni dönem girişimleri arasında yer alan ServisSoft, 13 sektörde, 8.000’den fazla operasyon noktasında yılda yaklaşık 2 milyon iş emri oluşturarak  bulut tabanlı mikroservis mimarisi, IoT ve yapay zekâ çözümleriyle üretim, bakım ve onarım süreçlerini uçtan uca yönetiyor. İlk ihracatını da geçtiğimiz ay Hollanda’ya yapmaya başlayan ServisSoft, 2023’te Hollanda Rotterdam’a ofis açmayı planlıyor.

Kestirimci bakım, dijital ikiz ve uçtan uca bakım yönetimi hizmetlerini tek platformda sunan ServisSoft, müşterilerinin operasyonel süreçlerinin kesintiye uğramadan devam etmesini sağlarken bulut tabanlı web ve mobil ekranlar aracılığıyla maliyetleri düşürmelerine, ekip verimliliği ve varlıkların getirisini artırmalarına yardımcı oluyor.

ServisSoft hakkında bilgi veren ServisSoft Yönetici Ortağı Emre Pehlivanlı, “2017 yılında müşterilerimizin kullanımına açtığımız sistemimizle bugün 70’in üzerinde şirkete hizmet sağlıyoruz. Sistemimizdeki 16 modülün tamamı, ihtiyaçlara göre sadece dakikalar içinde kullanıcılar tarafından düzenlenebilen no-code bir mimariye sahip. Böylece personel, envanter, taşeron, varlık ve periyodik bakım yönetimi gibi büyük operasyonları günler içinde tamamen dijitalleştirebiliyoruz. Bu yapıya entegre çalışan kestirimci bakım modülümüz sayesinde de sistem, ekipman arızaları meydana gelmeden önce %97 başarı oranıyla arızaları öngören yapay zekâ mimarisi tarafından otonom iş süreçleri oluşturarak kesintisiz iş süreçleri sağlanmasına katkı sunuyoruz. Sistemimiz şu anda 81 şehrimizin tamamında kullanılıyor. Ayrıca uluslararası firmaların ülkemizdeki merkezleriyle yaptığımız anlaşmalar neticesinde 128 ülkeden kullanım verisi de alıyoruz. İlk ihracatımızı da geçen ay Hollanda’ya yaptık. Aldığımız kullanım verileri ve kapsamlı pazar analizleri sonucunda 2023 yılında Rotterdam’a ofis açmaya hazırlanıyoruz. Önümüzdeki 5 yılın sonunda ise 300 milyon dolar değerlemeyi aşarak uluslararası pazarda öncü firmalardan biri olmayı hedefliyoruz ” dedi.

Yeni ofisler beraber girişimin Avrupa ülkelerine daha fazla ihracat yapacağı ve işlerini genişleteceği düşünülüyor.

Son Yatırımlar

Son İçerikler