Konu:

Albaraka Türk’ten KOBİ ve müşteriler için dijital ödeme uygulaması: Alneo

Albaraka Türk’ün, KOBİ’ler için “POS”, KOBİ’lerin müşterileri için ise “Cüzdan” uygulamasından oluşan Türkiye’nin ilk yapay zekâ destekli kolay ve hızlı ödeme platformu Alneo uygulamasını Google Play veya App Store’dan indirip kullanabilirsiniz.

Girişim ekosisteminde hayata geçirdiği kuluçka merkezi Albaraka Garaj ile yakından takip ettiğimiz Albaraka Türk, hem bireysel hem de kurumsal müşterilerinin hayatını kolaylaştıran dijital platformlarını çeşitlendirmek için çalışmalarda bulunuyor. Bu kapsamda şubat ayında tanıttığı Türkiye’nin ilk yapay zeka destekli kolay ve hızlı ödeme platformu Alneo’yu geçtiğimiz aylarda Play Store’da erişime açan Albaraka Türk, iOS sistemini tercih eden tüketiciler için uygulamayı App Store’da da kullanıma sundu.

Alneo nedir?

Alneo, Albaraka Türk’ün üye işyerlerinin geleneksel POS cihazı kullanmadan tüm kredi kartlarından, zaman-mekân bağımsız, QR kod ve SMS gibi kanallardan doğrudan ödeme yapabildiği, Alneo üyesi müşterilerin de “Alneo Cüzdan” ile istediği kredi kartını kullanarak alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekleri bir platform. Kullanıcılar ALNEO uygulamasını artık hem Google Play Store’dan hem de App Store’dan diledikleri gibi kolay ve zahmetsizce indirerek Android ve iOS işletim sistemli telefonlarında kullanabilecek.

Son İçerikler