Finansal teknoloji odaklı program KWORKS Fintech’e seçilen 5 girişim açıklandı

Koç Üniversitesi’nin girişim hızlandırma programı KWORKS’ün hayata geçirdiği KWORKS Fintech‘in ilk girişimleri seçildi. KWORKS Fintech Programı, 2014 yılından beri girişim hızlandırma ve kuluçka hizmetleri veren KWORKS tarafından yürütülen Finansal Teknoloji Girişimleri (Fintech) destekleme programıdır.

KWORKS Fintech’e seçilen ilk 5 girişim:

Balya: Kullanıcıların mevduat hesaplarını bir araya toplayarak mevcut durumlarını takip etmelerini ve daha iyi teklifler almalarını sağlayacak bir mobil uygulamadır.

DigiliraPAY: Müşterilerin kripto paralar ile ödeme yaptığı, üye işyerlerinin de doğrudan itibari para ile ödeme aldığı kripto para ödeme geçididir.

Muhsis: Kobiler ve mikro işletmeler için dijital çözümler sunan web tabanlı ön muhasebe finans uygulamasıdır.

RentRovi: Kiracılar ve konut sahipleri için doğrudan, masrafsız ve güvenilir bir konut kiralama deneyimi sunan web platformudur.

Sanction Trace: Uluslararası yaptırım listelerini izleyen, raporlayan ve kolay anlaşılabilir bildirimler ile gerekli verileri müşterilerine ulaştıran, gelişmiş yaptırım izleme hizmetidir.

Son İçerikler

Gürol Üzenç, 17 Temmuz’da başvurusu kapanacak Rejenerasyon-20 programının detaylarını anlattı

Teknopark İstanbul'un girişimciler için hayata geçirdiği kuluçka merkezi Cube Incubation yöneticisi Gürol Üzenç, girişimcilik ekosistemi yenilenme çalışmaları kapsamında yeni hayata geçirdikleri bir program Rejenerasyon-20 hakkında...

Rolls-Royce, dinamik kesintisiz güç kaynağı üreten Belçika merkezli Kinolt’u satın aldı

Rolls-Royce, dinamik kesintisiz güç kaynağı konusunda uzman Belçika merkezli Kinolt'un satın alma işlemini tamamladı.Şirket, böylece güvenlik açısından kritik uygulamalara yönelik güç sistemleri alanında gücüne...

İbrahim Akman’ın İzmir’den globale uzanan hikayesi | Kafa Topu 2, Masomo, Webtekno, Teknostore

Kafa Topu 2, Masomo, Webtekno ve geçtiğimiz yıl içerisinde exit ettiği (satışını gerçekleştirdiği) girişimi Teknostore ile tanıdığımız girişimci İbrahim Akman, İzmir'den başlayıp globale uzanan...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here