Melek yatırımcı Fırat İşbecer, 21 Haziran’da Startup Grind İstanbul’un konuğu oluyor

Startup Grind İstanbul, 21 Haziran Perşembe günü başarılı bir girişimci ve melek yatırımcı olan Fırat İşbecer‘i konuk ediyor!

Fırat İşbecer kimdir?

Fırat İşbecer, iş hayatına Türkiye’nin en hızlı büyüyen mobil teknoloji firması Pozitron’un kurucu ortaklarından biri olarak başladı. 2014 yılında İngiliz Monitise firmasının Pozitron’u satın almasının ardından İşbecer, Monitise MEA Genel Müdürü olarak şirketin Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika operasyonlarını yönetti.

2017 yılında Monitise’ın ABD merkezli Fiserv tarafından satın alınmasının ardından, dijital dönüşüm alanında global bir marka yaratmak amacıyla Commencis’i kuran Fırat İşbecer, halen bu şirketin CEO’su olarak görev yapmakta. Fırat İşbecer, aynı zamanda Türkiye’nin ilk melek yatırım ağlarından galata Business Angels (GBA)’in bir üyesi olarak Türkiye’nin en aktif melek yatırımcılarından bir tanesidir.

Hem girişimci yönüyle hem de yatırımcı yönüyle Fırat İşbecer, 21 Haziran Perşembe günü 18.00’da Startup Grind İstanbul’a konuk olarak hem hikayesini anlatacak hem de sorularınızı yanıtlayacak.

ING Orange Lab’de gerçekleşecek etkinlik için buradan kayıt olabilirsiniz.

Güncel İçerikler