Bayer, Türkiye’deki startup ekosisteminin haritasını çıkaracak

Türkiye’de 60 yılı aşkın süredir İlaç, Tüketici Sağlığı, Hayvan Sağlığı ve Tarım Ürünleri alanında faaliyet gösteren Bayer, bu alanlardaki yenilikçi ve yaratıcı çözümlere odaklanmaya devam ediyor. Bayer, iş dünyasına yeni bir soluk getiren ve rekabeti yaratıcı bir şekilde yükselten Startup şirketlerini, 2018’de hayata geçen Grants4Apps Turkey Girişim Hızlandırma Programı gibi, uzun süredir uygulanan programlar ve çalışmalar ile destekliyor.

İnovasyonun tüm iş dünyasında etkili bir şekilde yaşatılması ve yaygınlaştırılabilmesi için hâlihazırda sağlık dikeyinde Türkiye’de kurulan Türk Start-up şirketlerinin tanıtılması amacıyla Bayer, bu şirketlerin tek bir görsel üzerinde isim ve logoları ile yer alacağı ve belli mecralarda paylaşılacağı bir çalışma hazırlıyor.

Startup’ınızı siz de gönderin!

Bayer, sağlık dikeyinde Türkiye’deki Start-up’ları bu çalışmada yer almaya davet ediyor. Yer almak isteyen firmaların yasal logo, şirket unvanı ve çalışma alanını [email protected] adresine göndermesi gerekiyor.

Bu firmaların unvan ve logoları, Türk Start-up şirketlerini tanıtmak amacıyla Bayer Türk tarafından hazırlanan listede yer alacak ve söz konusu liste yazılı ve görsel basında, sosyal medyada ve pek çok farklı mecra ve alanda paylaşılacak.

Güncel İçerikler