Adgager ile pazarlama araştırmalarınızı 15 binden fazla Gager yorumluyor

Adgager; uzun sürelerde tamamlanan, yüklü maliyetlere sebep olan, manipülatif bilgi ve zorlu operasyonlar gerektiren pazarlama araştırma süreçlerine yepyeni bir anlayış getiriyor. Adgager; istenilen zaman diliminde, kolay ve hızlı bir biçimde araştırmalar başlatmanızı ve şeffaf bir şekilde takip etmenize imkan tanıyarak pazarlama araştırmalarının geleceğinin temellerini atıyor.

Yeni nesil bir araştırma servisi olan Adgager, kullanıcılarının markalara içerik üretebilmelerini ve fikir vermelerini sağlarken; satın alma alışkanlıkları, yeni konseptlerin test edilmesi veya marka gücünün ölçümü gibi araştırmalarının yanında ürün testleri, metaforik değerlendirmeler ve kalitatif yöntemler ile süreci destekliyor ve tüm tüketici araştırmalarını çevrimiçi, hedefli, şeffaf ve çok hızlı şekilde gerçekleştiriyor.

2015 yılı sonunda Umut Vural tarafından tohumları atılan proje, global pazarda bir çok şirkete marka ve strateji danışmanlığı veren Eren Yağmuroğlu’yla beraber şekillenmeye, 2016 yılı Haziran ayında kurucu ekibe katılan Besim Vatan’la beraber de can bulmaya başladı. 2016 Yılı Haziran ayında Telos Angels’dan, Kasım ayında ise TR Angels’dan tohum yatırımlarını aldı.

Adgager kurucusu ve CEO’su Umut Vural, geleneksel araştırma yöntemlerinin, araştırma yapan kişilere ya da kurumlara ne derece doğru bilgiler verdiğinin sorgulanması gerektiğini belirtirken; Adgager’ın yenilikçi yapısını şu şekilde açıklıyor: “Adgager ile hem fikirlerini anlatmakta güçlük çeken, muhatap bulamayan yaratıcı ve nitelikli toplum bireylerine hem de araştırma yaptıranlara fayda sağlayan pazarlama araştırma yöntemini hayata geçirmiş bulunuyoruz.” dedi.

Adgager kullanıcılarına “Gager” ismini veriyor.

Sistemlerinde Türkiye’de email, GSM ve T.C Kimlik No ile doğrulanan 15.000’ten fazla Gager bulunuyor. Her türlü pazarlama fikrinin, ürünün etkin ve en hızlı şekilde hayata geçirilmesi için görüş bildirmek, cevap vermek için hazır ve çok heyecanlılar. Gagerların vizyonları, motivasyonları ve nitelikleri sayesinde çok hızlı sonuç alınmasını sağlayan Adgager, geçtiğimiz hafta gerçekleşen en son araştırmasında 700 cevap/saat rekorunu kırdı.

İTÜ Çekirdek 2016 yılı ilk çağrı projelerinden olan Adgager, Big Bang 2016 yarışmasından da 2 ödülle birden ayrılan nadir projelerden. Şu an 12 kişilik dinamik ekibiyle İTÜ Magnet bünyesinde çalışmalarına devam ediyor.

Adgager hakkında daha fazla bilgiye https://adgager.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Güncel İçerikler