Adgager, beta proje gönderimlerine başladı

Ölçemediğin fikri revize edemezsin mottosu ile yola çıkan Adgager, mobil ve online platformlarda her türlü fikrin ve projenin istenilen zaman dilimi içinde hedef kitlesine ulaştırılarak, ölçülebilme ve yorumlanabilme projesidir. İTÜ Çekirdek girişimi olan Adgager, Umut Vural tarafından hayata geçirildi.

Yoruma ihtiyacınız olan her tür proje için istenilen zaman dilimi içerisinde kullanıcı yorumlarını alarak pazarlama kampanyalarınızı şekillendirebiliyor ve geliştirebiliyorsunuz. Adgager, beta proje gönderimlerine başladı. Adgager’ın mobil ve online platformlardaki 10.000 gager, marka ve ürün ya da fikirlerle ilgili sisteme eklenen beta projeleri yorumlamaya başladı.

Gager kimdir ve ne yapar?

Gager; online, dinamik ve oldukça eğlenceli bir yapısı olan Adgager’ın jüri üyeleridir, sisteme yüklenen fikirleri, projeleri puanlar ve yorumlar.

Neden Gager olmalısınız?

Gager olma hakkı kazanarak, fikirlere etki etme şansını elde edersiniz. Bunun karşılığında çeşitli şekillerde kullanabileceğiniz ve nakde çevirebileceğiniz GAG’lar kazanırsınız.

Nasıl Gager olunur?

Adgager web sitesi üzerinden üyelik formunu doldurarak veya mobil uygulamamızı indirirerek bu ayrıcalıklı ve son derece keyifli yapının oyuncuları arasında yer alabilirsiniz!

Gager neler kazandırır?

Adgager fikirleri ve projeleri yorumlayıp, değerlendirerek GAG kazanır. GAG, nakde, özel hediyeler veya büyük ödül çekilişine katılma haklarına çevrilebilir.

Güncel İçerikler