Doktorderki, mobil uygulama üzerinden doktorlara soru sormanızı kolaylaştırıyor

Daha önce BIC Angels’dan yatırım haberini paylaştığımız Doktorderki, sağlık teknolojileri alanında adını çok sık duyduğumuz uygulamaların başında geliyor. Doktorderki, sağlık ile ilgili soruları olan insanların, uzman doktorlar ile mobil uygulama üzerinden birebir mesajlaşarak doğru bilgilenmesini destekleyen bir platform.

Berke Uygun ve Anıl Şimşek tarafından Aralık 2015’te kurulan girişim, kullanıcıların doktorlarla birebir mesajlaşıp, profesyonel uzman görüşü alabilmesini mümkün hale getiriyor. Kurulduğu günden bu yana 21.000 üyeye ulaştı. Aylık aktif 4000 kullanıcıları var ve şu ana kadar binlerce danışma sağladı.

Doktorderki uygulamasını iOS veya Android (Beta) telefonunuza indirebilirsiniz.

Aynı zamanda tahlillerinizi yükleyip ikinci doktor görüşüne kolay ve kısa yoldan ulaşabiliyorsunuz. Doktorderki ile rahatsızlığınıza uygun doktoru bulun, sorunuzu sorun , anında cevap alın sloganı ile yola çıkan Doktorderki, doktorların hızlı ve kaliteli geri dönüş hizmeti ile adından son zamanlarda sıkça söz ettiriyor.

Diyetisyen, kadın doğum,cildiye ve üroloji gibi alanlarda ilgi gören Doktorderki, uzman doktorlarla birebir mesajlaşma dışında fotoğraf ve tahlil paylaşım hizmeti sunuyor. Ayrıca profil sayfanızda kullandığınız ilaçları, kronik rahatsızlıkları ve alerjilerinizi yazabiliyorsunuz. Acil durumlardan ziyade bilinçlendirme ve ilk görüş olarak tasarlanan girişim, doktora gitmeye korkan, çekinen ve üşenenler için ideal bir ilk konumunda.

Doktorderki’nin BIC Angels yatırım pozu.

Cosmed Türkiye ile beraber “7-24 sağlıklı bakım” sloganıyla ücretsiz dermokozmetik destek ve takip hizmetine başlayan uygulamada destek alan kişi sayısı 2500 kişiyi geçmiş bulunmakta.

Son İçerikler