Konu:

Trivago kurucusu Rolf Schrömgens 15 Nisan’da The Pitcher’a geliyor

EMEA’nın gelecek vaat eden girişimleri ile yeni fırsatlar arayan yatırımcıları her yıl İstanbul’da bir araya getiren The Pitcher‘ın katılımcıları arasına Trivago’nun kurucu ortağı ve CEO’su Rolf Schrömgens de eklendi.

15 Nisan’da Workinton Levent 199’da gerçekleştirilecek olan The Pitcher 2017’de başvurular arasından seçilen en iyi 20 girişim, Türkiye’nin önde gelen yatırımcılarını yeni fikirlerle etkilemek için sahneye çıkacak. Hasan Aslanoba, Varol Civil, Oltaç Ünsal, Bahadır Pekkan ve Cem Soysal gibi isimlerin yer aldığı 50’yi aşkın yatırımcıdan oluşan listeye dünyanın en büyük otel arama motoru Trivago’nun kurucusu ve CEO’su Rolf Schrömgens de eklendi.

50’den fazla ülkede faaliyet gösteren Trivago’da 1 milyon civarında otel verisi bulunuyor ve bu veri her yıl 120 milyon ziyaretçi tarafından inceleniyor. 1000 çalışanı bulunan Trivago, 2016 yılının sonlarında Amerika’da NASDAQ borsasına da açıldı.

2006 yılında kurucu ortağı olarak yer aldığı Trivago’nun yanı sıra Deliveryhero, Blablacar, Hellofresh ve EzCater gibi girişimlerde destekçi ve yatırımcı olarak yer alan Rolf Schrömgens ise Entrepreneur’s Organization’ın başkanlığını da yaptı.Rolf Schrömgens, 15 Nisan Cumartesi günü The Pitcher’da girişimleri dinleyecek ve katılımcılarla bir araya gelecek.

The Pitcher 2017’de girişimci sunumlarının yanında çok değerli paralel oturumlar da olacak
Madalyonun İki Yüzü oturumu yatırımcı gözünden girişimciyi, girişimci gözünden yatırımcıyı tartışacakken, Hürriyet Ventures panelinde ise Hürriyet Genel Müdürü Çağlar Göğüş sahnede olacak. Pitch Persuasion and Delivery isimli oturumda ise girişimciler ve girişimci adayları Peter Hopwood’dan iyi bir yatırımcı sunumu oluşturmanın inceliklerini öğrenecek.
The Pitcher tüm katılımcılar için ücretsiz.

Son İçerikler