Embryonix TTO, otomotiv kategorisinde fikri olan girişimcilerin başvurularını bekliyor

Fikirlerin sanayileşip, üretime dönüşmesini ve endüstrimize birer çıktı olarak katkı sağlaması amacıyla Embryonix TTO, ‘Otomotiv Teknolojileri‘ özel kategorisiyle yapay zekâdan enerji teknolojilerine, bulut servislerden tekstil teknolojilerine batarya verimliliğinden sürüş güvenliğine kadar tüm alanlarda fikirleri olan girişimcilerin başvurularını bekliyor.

Son başvuru: 14 Nisan 2017

İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde, Bilimpark A.Ş., Embryonix Teknoloji Transfer Ofisi ve İzmir Ticaret Odası olmak üzere üç ana birim temelli kurulmuş, inovasyon ve girişimcilik başlığı altında üniversite ile sanayi arasındaki teknolojik katma değer yaratan bir yapılanmadır.

Embryonix TTO, İzmir Ekonomi Üniversitesi tarafından desteklenen girişimcilik ruhunun öğrenci, akademisyen ve sanayi ortakları arasında fikir aşamasından projelendirmeye, bilimsel teknolojiden üretime kadar tüm safhalarda ihtiyaçları karşılamak amacındadır.

Projelerden elde edilen çıktıların katma değer sağlaması için sanayiye aktarılması, sanayi ihtiyaçlarının araştırılıp projelendirilmesi hedefiyle çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

Bu bağlantıdan başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

F6S Başvuru linki: https://www.f6s.com/zmirekonominiversitesi-otomotiv/apply

Güncel İçerikler