Öğrencilerin ders notlarını satışa sundukları ve bu notları satın alabildikleri bir pazaryeri olan Notedu, öğrenciler için yeni bir adım attı. Dijital ders notu satışlarını Notedu aracılığıyla gerçekleştirecek Temyiz Kitap, öğrencilerin dijital dünyada da ders notlarına hızlıca ulaşmalarını sağlayacak.

Özellikle Marmara Üniversitesi Hukuk Bölümü için devamlı olarak güncel ve profesyonel ders notları hazırlayan Temyiz Kitap, basılı ders notu satışlarını da düzenli olarak gerçekleştiriyor. Notedu ile dijital ders notu satışı için ilk adımını atan Temyiz Kitap, profesyonel olarak ders notu satan bir platform olma özelliğiyle Notedu bünyesine katıldı.
İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi için devam eden hazırlık süreci sonrasında, bu kurum için de ders notlarını Notedu üzerinden satışa sunacak olan Temyiz Kitap ile işbirliğimizin duyurusunu yapmaktan mutluluk duyarız. Böylece Notedu olarak, öğrenciler için pratik, hızlı ve profesyonel bir çözüm ortaya koyarak, hızlanan dünyaya ayak uydurma özelliğimizi bir kez daha kanıtlıyoruz.

İlgilendiğiniz ve beğendiğiniz tüm notlara dijital oramda hızlıca sahip olma imkânı sunan Notedu, verimli işbirlikleri yapmaya devam edecek!