Sunay Şener, Ekmob

Sunay Şener 1981 yılında İstanbul’da doğdu. İşletme alanında master yaptıktan sonra E-ticarette vergi sorunları üzerine yüksek lisansını yarıda bırakıp hep aklında olan online dünyaya hızlı bir giriş yapıyor. B2B ve E-Ticaret özelinde uzun yıllar çalıştıktan sonra Mobil’in tam ivem göstereceği yıllarda Pordiva Mobil Yazılım firmasında kurucu ortak olarak; mobil strateji, mobil uygulama, mobil pazarlama ve yeni teknolojiler konularında Türkiye’de ki bir çok büyük markaya hizmet veriyor.

Sonrasında kendi ajansı Mobilkoloni’yi ve Mobil tarafta hizmet vermeye başladığı dönemlerde ise hep aklında olan mobil iş uygulaması olarak tasarladığı ve çalıştığı girişimi olan Ekmob‘u iki kurucu ortağıyla birlikte kuruyor.

Ekmob, 2016 yılında 4. dönem Türk Telekom PILOT programına seçilen 6 girişimden biri oldu.

EKMOB firmaların saha ekiplerinin, merkez ile iletişimini sağlayan SaaS – bulut çözümü. Firmalar, EKMOB ile performans yönetimi, görev ve takvim ataması, rota ve günlük iş planı takibi, rakip analizi yapabilir aynı zamanda sipariş, tahsilat, rapor, form-anket, fotoğraf, toplantı notları ve ekip içi mesajlaşma süreçlerini tek bir yerden görüntüleyip yönetebilmelerini sağlıyor.

Son dönemde ise bütün enerjisini Ekmob çözümünü büyütmek ve saha ekiplerinin yönetimi dendiğinde akla gelen tek çözüm olma yolunda çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Güncel İçerikler