Umut Vural, Adgager

1981 İstanbul doğumlu Umut Vural, mesleki ve yüksek öğrenimini Elektrik üzerinden alıyor. 2002 yılında üniversite eğitimine son verip iş hayatına dalıveriyor. 1999 yılında yaptığı ilk internet sitesiyle para kazanmaya başlayan ve bu konuda uzmanlaşmaya başlayan Umut Vural, 2006 yılından itibaren eticaret sektöründe başarılı işlere imza atıyor.

2014 yılında kendi dijital pazarlama ajansı “Dijans” ı kuran Umut Vural, reklam sektöründeki “revize” kelimesi üzerinde kaybedilen zamanlar ve sektörün ihtiyaçlarını birleştirip “Adgager” projesinin tohumlarını atıyor. 2015 yılı Haziran ayında fikir olarak ortaya çıkan proje için 2016 Ocak ayından bu yana İTÜ Çekirdek bünyesinde girişimci olan Umut Vural, projesi ve ekibiyle beraber çok başarılı işler çıkaracağından emin.

Umut Vural az önce de belirttiğimiz üzere aynı zamanda da bir dijital pazarlama ajansına sahip, Türkiye’deki sayılı Google ajanslarından biri olan ajansla birlikte müşterilerinin dijital pazarlama ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

2015 yılı Haziran ayından beri üzerinde çalıştığı Adgager, pazarlama ve ölçümleme alanında verimliliği artıracak kitle kaynaklı bir platform. Pazarlama fikirlerinin ve uygulanacağı kanalların verimliliğini ölçen platform, farkındalık odaklı ve kullanıcı dostu yapısı ile benzerlerinden ayrılıyor. Kurumlar Adgager sayesinde tüm platformlarda gerçekleştirmeyi planladıkları pazarlama fikirlerini bizzat hedef kitlesine ulaştırarak ölçebiliyor, yorumlatabiliyor ve analizler elde edebiliyor.

Beta sürümündeki platformda Gager olmak isteyen internet kullanıcıları adgager.com adresinden başvuruda bulunabiliyor.

Güncel İçerikler