Ruul, yeni Early Pay özelliği ile freelance çalışanların ödemelerini beklemeden almalarını sağlıyor

Freelancer’ların kazançlarına 60 güne kadar erken erişmelerini sağlayan Early Pay, işin tamamlanması ile ödeme alma arasındaki boşluğu doldurarak freelancer çalışanların finansal istikrar sağlamalarını kolaylaştırıyor.

Freelance çalışanlara şirket kurulumuna gerek olmadan global faturalandırma ve ödeme alma çözümleri sunan dijital platform Ruul, Müşterin ödemeden paran hesabında söylemi ile duyurduğu Early Pay özelliği ile sektöre bir yenilik getiriyor.

Early Pay, serbest çalışanların kazançlarına, müşterinin planlanan fatura ödeme tarihinden 60 güne kadar erken erişmelerini sağlayan bir Ruul hizmeti. Freelancer’ların uzun vadeler ile çalışan müşterilerinden bekledikleri ödemeleri erkenden elde etmelerini mümkün kılan Early Pay, düzenli nakit akışı ve finansal istikrar sağlamaya yardımcı oluyor.

“Early Pay sadece bir özellik değil, serbest çalışanlara kendi kariyerlerini kendi şartlarında yönetebilme gücü veren, finansal bir devrim.” – Mert Bulut, Ruul Kurucu Ortağı

Early Pay’i sadece bir özellik değil, serbest çalışanlara kendi kariyerlerini kendi şartlarında yönetebilme gücü veren, finansal bir devrim olarak tanımlayan Ruul’un Kurucu Ortağı Mert Bulut, “Early Pay, freelance çalışanların karşılaştıkları finansal engelleri aşmalarına yardımcı olarak onların en iyi yaptıkları şeye, olağanüstü işler ortaya koymaya odaklanmalarını sağlayacak.” diye belirtti.

Early Pay Nasıl Çalışıyor?

Ruul üzerinden faturalandırma oluştururken Early Pay’in sunduğu 7 ile 60 gün arasında değişen vade opsiyonlarından birini seçerek müşterinizin ödeme gerçekleştireceği vadeyi belirleyebilirsiniz. İşlemin müşteri tarafından onaylanması ile birlikte Ruul, ücretinizi 24 saat içinde belirttiğiniz hesabınıza gönderir.

Early Pay Özellikleri

  • 24 Saat İçinde Ödeme: Faturanız müşteri tarafından onaylandıktan sonra paranız 1 iş gününde hesabınıza gönderilir.
  • Kolay Onay Sistemi: Fatura onayı olağanüstü kolaydır, müşterinizin sadece 2 ‘tık’ını alır.
  • Esnek Vade Seçenekleri: Müşteriniz onayladığı faturanın ödemesini 7-60 gün arasında değişen vadelerde gerçekleştirebilir.
  • Bütçe Dostu Oranlar: Yüzde 1,9’dan başlayan komisyon oranları ile alternatif fatura finansmanı yöntemlerinden çok daha uygundur.

2017 yılında kurulan Ruul, esnek çalışma alanında dönüştürücü bir güç olarak ortaya çıktı ve hizmetlerini verimlilik, uyumluluk ve evrenselliğe odaklayarak geliştirdi. Bugüne kadar 75.000 serbest çalışan ve 20.000’den fazla işletme ile iş birliği yapan Ruul, global pazarda önemli bir oyuncu haline geldi.

Güncel İçerikler