Startup Investor Academy ikinci dönem atölyesi 23 Kasım’da başlıyor

Startup yatırım yolculuğunuzu bir sonraki seviyeye taşımaya hazır mısınız? Büyük beğeni toplayan Startup Investor Academy Programı‘nın ikinci dönemi Lima Ventures, BAU Hub, Alima Sport ve egirişim iş birliğiyle gerçekleştirilecek.

Lima Ventures kurucusu ve yönetici ortağı Ahmet Argun‘un koordinatörlüğünü yapacağı program, geleceğin yatırımcılarına startup ekosistemi hakkında geniş bir eğitim imkanı sunuyor. 23 Kasım 2023 tarihinde başlayacak ve 5 hafta sürecek program kapsamında startup finansmanı, startup hukuku, değerleme, due diligence, scouting ve yeni trendler gibi pek çok konu başlığında interaktif derslere yer vererek farklı sektörlerden yatırımcı adaylarına risk sermayesi yatırımının temellerini tanıtacağız. Ayrıca her hafta ağırlanacak olan startup ekosisteminin önemli isimlerinin tecrübelerinden faydalanarak yatırım dünyasının somut pratiklerine ışık tutacağız. Yatırımcı adaylarının beş haftalık eğitim programının ardından son hafta gerçekleşecek Networking etkinliğinde ise başarılı yatırımcılar ile girişimcilerin konuk olduğu ve yeni projelerin tanıtılarak ekosistemin buluştuğu bir etkinlik kapsamında bir araya geleceğiz. Program ve haftalık içerikler hakkında bilgi almak için aşağıda yer alan internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yatırım becerilerinizi geliştirmek, dinamik bir yatırımcı topluluğuyla bağlantı kurmak ve startup yatırımları dünyasına adım atmak için siz de bu fırsatı kaçırmayın. Kendinden emin, yüksek etkili yatırım kararları vermenizi sağlayacak eğitici bir yolculuk için Academy’e kayıt olabilirsiniz.

Temel Program Detayları:

Güncel İçerikler