Cumhuriyet Bayramı’nda yerli oyun içi reklam şirketi Portuma’dan anlamlı paylaşım

Portuma, Cumhuriyet Bayramı'na özel entegre oyun reklamları ile dikkat çekiyor.

Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. Yıl dönümü gurur ve coşkuyla kutlandı.

Markaların, kurumların ve ajansların birbirinden farklı kutlamaları ile milli değerlerin önemi vurgulanıyor. Türk milletinin birlik ve beraberliği, bağımsızlık mücadelelerinin destansı zaferleri, bir asır boyunca adından gururla bahsettiğimiz mücadeleci dev ruhların isimleri bu tarihi kutlamalarda yerini alıyor.

Cumhuriyet Bayramı’nın coşkusu sanal medyadan geleneksel medyaya, evlerden sokaklara, 7’de 70’e her kuşağın kalbinde yerini alıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yıl coşkusunu ve heyecanını yaşadığımız bu özel günde, oyun içi reklam ajansı Portuma, cumhuriyet kutlamalarında kendine has yaklaşımıyla dikkat çekiyor. Portuma, 130 ülkede entegre olduğu oyunlarda Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamalarına özel reklamlar yayınlıyor.

Portuma’nın bu özel girişimi, Türk Cumhuriyeti’nin temel değerlerini; günümüzün vazgeçilmez eğlence kaynağı oyunlarda ön plana çıkarıyor. Oyuniçi reklam ajansı, bu özel günde kendine has kutlama anlayışı ile 100. yıl coşkusunu tüm oyunseverlere taşıyor. Portuma, oyunseverlerle buluştuğu 130 ülkede, Cumhuriyet bayramının 100. yılını anlam dolu reklamlarla selamlıyor.

Oyun dünyası, geniş kitlelere hitap eden bir araç olarak toplumları bir araya getirme potansiyeline sahip. Portuma Cumhuriyet Bayramı’na özel entegre oyun reklamları ile küresel çapta milli değerlerimizi yücelterek geniş kitlelere ulaştırıyor. Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün eşsiz vizyonu ve liderliği de hatırlatılarak, milli birlik ve beraberliğimizin simgesi olarak vurgulanıyor. Portuma’nın yaptığı bu anlamlı paylaşım, Cumhuriyet’in 100. yıl coşkusunu teknolojiyle birleştirerek, Türkiye’nin gururunu ve heyecanını farklı platformda geniş kitlelere duyuruyor.

Güncel İçerikler