Pazarama, sipariş ve depo yönetimi çözümleri sunan Hamurlabs’a ortak oldu

Türkiye İş Bankası’nın e-ticaret platformu Pazarama, bu alandaki paydaşlarına yatırım yaparak ekosistemini büyütmeyi sürdürüyor. 

Türkiye İş Bankası iştiraki Pazarama, e-ticaret sektöründeki yatırımlarına tüm hızıyla devam ediyor. Elektronikten kozmetiğe, modadan süpermarkete milyonlarca perakende satış ürününü bünyesinde barındıran online alışveriş uygulaması Pazarama, sipariş ve depo yönetimi çözümleri sunan Hamurlabs’a yatırım yaptı.

Hamurlabs, başta depo yönetimi olmak üzere e-ticaret için firmalarının yurtiçi ve yurtdışı pazaryeri entegrasyonları, sipariş/fatura yönetimi gibi birçok ihtiyacını tek bir çatı altında birleştiren bir çözüm platformu olma özelliği taşıyor. Hamurlabs e-WMS ile tedarik, iade ve değişim sürecine kadar tüm depo ve e-ticaret süreçleri ilave herhangi bir yatırım gerektirmeden yapılabiliyor. Aynı zamanda, perakende ve e-ticaret için farklı yazılım çözümlerini de üretiyor.

Hamurlabs ortaklığı hakkında konuşan Pazarama’nın çatı şirketi Topkapı Elektronik Hizmetler ve Danışmanlık A.Ş. Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, verdiği demeçte;

“Pazarama’yı sadece ürüne değil hizmete de odaklanan ve sadece alıcıların değil, satıcıların da finansal sağlığına önem veren, fiyat ve çeşidin ötesinde yerel üreticilere ve sektör oyuncularına güç veren bir bakış açısıyla büyütmek istiyoruz. Bunu yaparken de ekosistemimiz içerisindeki paydaşlar ile iş ortaklıklarını sürekli geliştirerek beraber büyümek istiyoruz. Bu çerçevede, e-ticaret alanında katma değerli çözümler sunan bir teknoloji şirketi olan Hamurlabs’a yatırım yaptık. Bu yatırım ile önümüzdeki dönemde daha fazla işletmeye farklı çözümler de sunacağız. Pazarama tarafında ise Hamurlabs ortaklığı ile yüksek teknoloji kullanımını artırmayı, satıcılarımızın da kullanacağı yeni depomuzun mekanizasyonunu geliştirmeyi hedefliyoruz. Böylece hem ticari işletmelere hem de bireysel tüketicilere daha iyi hizmet sağlarken, sektörün gelişimine de katkı sunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Güncel İçerikler