Konu:

Amazon Care sanal sağlık hizmeti, ABD genelinde sunulmaya başlandı

Amazon Care sanal sağlık hizmeti artık ABD genelinde erişilebilir olacak. Bununla birlikte, Amazon Care yüz yüze bakım hizmeti, bu yıl 20'den fazla şehirde kullanıma sunulacak.

Amazon, salı günü yaptığı açıklamada, Amazon Care sağlık hizmetlerini ABD genelinde daha fazla şehirde sunmaya başlayacağını açıkladı. Amazon Care yüz yüze sağlık hizmeti, bu yıl 20’den fazla yeni şehirde kullanıma sunulacak. Ayrıca, sanal sağlık hizmeti artık ABD genelinde kullanılabilir olacak.

An individual with short hair, wearing an olive green sweater, greeting their clinician at the front door of their home.

Amazon Care, müşterilere ihtiyaç duydukları yerde ve zamanda sağlık hizmetlerini sunmak için Eylül 2019’da piyasaya sürülmüştü. Amazon, daha fazla kuruluş kapsamlı ve yüksek kaliteli sağlık hizmeti çözümleri aradıkça, Amazon Care’in hibrit bakım teklifi için talebin arttığına dikkat çekiyor. En iyi sanal bakım hizmeti ve yüz yüze sağlık hizmetlerini bir araya getiren Amazon Care programı, büyüyen müşteri tabanına artık daha da fazla bakım seçeneği sunuyor.

COVID-19 salgını, hem sanal hem de evde bakım hizmetleri aracılığıyla, hastaların evlerine sağlık hizmeti getirme talebinin artmasına neden oldu. Amazon, sanal bakımı yeni bir yüz yüze bakım yaklaşımıyla birleştirdiği için sağlık sistemindeki kritik bir boşluğu doldurmayı taahhüt ediyor. Amazon Care, işyeri sağlık hizmetlerini geliştirmek isteyen Silicon Labs, TrueBlue ve Whole Foods Market dahil olmak üzere çok sayıda müşterisinin ülke çapındaki çalışanlarına kaliteli sağlık hizmeti sunmasına yardımcı oluyor.

Amazon tarafından yapılan açıklamaya göre Amazon Care sanal sağlık hizmeti artık tüm ülke genelinde erişilebilir olacak. Bununla birlikte Amazon Care yüz yüze sağlık hizmeti ise, bu yıl 20’den fazla şehirde kullanıma sunulacak. Yüz yüze sağlık hizmeti, Seattle, Baltimore, Boston, Dallas, Austin, Los Angeles, Washington, D.C. ve Arlington’da zaten mevcut. 2022 yılında Amazon, San Francisco, Miami, Chicago, New York City ve daha birçok büyük metropol bölgelerde yüz yüze bakım hizmetlerini sunmayı planlıyor.

Son İçerikler