Yemeksepeti’nin yeni hizmeti Yemeksepeti Mahalle, 81 ilde hizmet vermeye başladı

Yemeksepeti’nin kullanıcılarına bildikleri, sevdikleri mahalle esnaflarından hızlı alışveriş imkanı sunan yeni hizmeti Yemeksepeti Mahalle, iki ay gibi kısa bir sürede 81 ilde hizmet vermeye başladı. Bu hizmeti ile Yemeksepeti, mahalle esnafına büyüyen hızlı ticaret sektöründe iş yapma fırsatı sunuyor ve aynı zamanda yerel ekonomiye de katkı sağlıyor.

Türkiye’nin hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin yeni hizmeti Yemeksepeti Mahalle, hızlı bir büyüme ivmesi ile çalışmalarına devam ediyor.

Yemeksepeti, mahalle esnafına büyüyen hızlı ticaret sektöründe iş yapma fırsatı sunma ve yerel ekonomiye katkı sağlama vizyonuyla hayata geçirdiği Yemeksepeti Mahalle ile hizmet yelpazesini genişletiyor ve kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında topluyor.

Bugün 27 milyonu aşkın kullanıcısına 60 bin iş ortağı restoran ve 350’ye yakın Yemeksepeti Banabi hizmet noktasıyla hizmet veren Yemeksepeti, Mahalle hizmetini iki ay gibi kısa bir sürede tüm Türkiye genelinde 81 ile yaydı ve mahalle esnaflarının ulaşabilecekleri müşteri ağını genişletti.

Yemeksepeti Mahalle geniş bir yelpazede, hızlı ve güvenilir alışveriş imkanı sunuyor

İş ortaklarının dijitalleşme ile sürdürülebilir şekilde büyümesine, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlayan Yemeksepeti Mahalle’de, 7.000’e yakın mahalle esnafı yer alıyor. Üye iş ortakları, işlerini büyütmeleri, performanslarını artırmaları, daha kaliteli hizmet verirken daha çok kazanmaları için Yemeksepeti tarafından geliştirilen dijital çözümlerden yararlanıyor.

İş ortağı esnaflara özel geliştirilen mobil uygulama ile mahalle esnafı stok kontrolü, ürün kontrolü, sipariş performanslarını analiz etme, çalışma saatleri gibi veriye dayalı birçok konuda analiz yapma fırsatı buluyorlar. Veri ve analiz gücünün artırıldığı bu uygulamalar sürekli geliştirilirken, Yemeksepeti’nin uzman kadrosu da mahalle esnafının büyüme yolculuklarında yanlarında yer alıyor. Böylece Yemeksepeti Mahalle, esnafın işlerini operasyonel ve finansal açıdan geliştirmelerinde, büyütmelerinde ve adil rekabet fırsatları elde etmelerinde önemli bir rol üstleniyor.

Yemeksepeti Mahalle hizmetinde; market, aktar, kasap, kuruyemiş, şarküteri, balık, kozmetik, manav ve petshop gibi temel kategoriler yer alıyor ve kullanıcılar mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri ürünü anında sipariş edip, ihtiyaçlarını dakikalar içinde giderme kolaylığına erişiyor. Kullanıcılar ayrıca tüm kategorilerde farklı kampanyalar dahilinde %30’a varan indirimlerden ve Yemeksepeti Mahalle’de ilk sipariş fırsatlarından yararlanıyor.

Güncel İçerikler