İTÜ Çekirdek

Oyun fikirlerinizi hayata geçirebileceğiniz kuluçka programı Monster Gaming Lab’in 3. dönem başvuruları açıldı

Monster Notebook tarafından hayata geçirilen oyun girişim fikirlerinin desteklenmesi için kurulan kuluçka programı Monster Gaming Lab‘in 3. dönem başvuruları başladı. Başvurunuzu bu bağlantıdan yapabilirsiniz. Son başvuru 31 Mayıs!

Monster Gaming Lab, oyun girişimi programına kabul edilen tüm oyun geliştiricilerin hedefe ulaşmasını hızlandırıyor.

Farklı kategorilerden olan girişimciler, ihtiyaçlarına özel eğitimlere katılıyor, oyun dünyasının en iyi mentorlarıyla birebir görüşmeler yapıyor ve girişimlerini geliştirme imkanı buluyor.
Monster Gaming Lab, oyun fikrinizin hayata geçmesi ve ticarileşmesi için ihtiyacınız olan mentor, danışmanlık ve akademik desteği sağlayarak hayalinizi birlikte gerçeğe dönüştürüyor.

Monster Gaming Lab, oyun fikrini geliştirmek için girişimcilere, Monster dünyasında oyun geliştirme için en uygun çalışma ortamı ve ağı sunarken, uzman mentor takımı ve danışmanlarla verimli bir kuluçka süreci sağlıyor.

Program kapsamında;

  • Monster yayıncı partneri ile düzenli olarak yapılan mentorluk görüşmeleri ile ekiplerin gelişimleri destekleniyor,
  • Hem oyun geliştirenlerin hem de bir girişimcilerin ihtiyacı olan eğitim başlıkları birleştirilerek ekiplere özel eğitim programı oluşturuluyor,
  • Kişilik ve ekip testleriyle doğru takım oluşturma ve görev dağılımı konularında destekler veriliyor,
  • Yalnızca seçilen ekiplerin ulaşabildiği online eğitim ve mentorluk paneli üzerinden yapılan eğitimlere istedikleri an tekrar erişilebiliyor.

Konuyla İlgili İçerikler

Kolektif House

Son Yatırımlar

Güncel İçerikler