Denebunu, Samplico markasıyla İngiltere pazarına açıldı

Türkiye’de 2,5 milyondan fazla tüketicinin, denedikleri ürünler hakkında fikirlerini markalara ve diğer tüketicilere ulaştıran, onların sesi olan Denebunu kısa süre önce 6,5 milyon TL yatırım almıştı.

Denebunu, Samplico ismiyle artık İngiltere’de!

Ürün deneyim ve yorum platformu Denebunu, 2016 yılından bu yana markalarla tüketiciler arasında bir köprü oluşturarak hem tüketicilerin sesi oluyor hem de markaların doğru hedef kitle ile buluşmasına olanak tanıyor. Ürünlerini hedefledikleri müşteri kitlelerine deneterek doğrudan ve tutarlı geri bildirim almak isteyen markalar, Denebunu’nun ileri seviye segmentasyon çözümleri ve özel algoritması sayesinde sağladığı odaklı eşleştirme ve müşteri değerlendirmeleri ile bu hedeflerine kolayca ulaşabiliyor.

Üyelere, satın alma eğilimleri olabilecek ürünleri deneten ve üyelerin denebunu.com üzerinden paylaştığı ürün yorumlarını birçok e-ticaret websitesine aktararak işletmeler arası teknolojik çözümler sağlayan Denebunu; Türkiye’de e-ticaret sitelerine yorum tedariği gerçekleştiren ilk ve tek platform.

Global pazardaki ilk adım: İngiltere

Türkiye’de dört yılın sonunda yaklaşık 2,5 milyon üyeye ulaştıklarını ve hizmet sundukları marka sayısını 400’e çıkardıklarını aktaran Denebunu kurucu ortağı ve CEO’su Duygu Akbudak: “İngiltere’de Samplico ismi ile faaliyetlerimize Mayıs ayı itibariyle başladık, Türkiye’de milyonlarca üyenin sesi olduk, hedefimiz farklı ülkelerde de milyonlarca tüketicinin hayatına dokunmak, onların geri bildirimleri ile potansiyel tüketicilere rehberlik edebilmek. Bu hayalimizin ilk durağı ise İngiltere. İngiltere’de Samplico markamız ile üyelerimize bir ürünü satın almadan önce ücretsiz deneyimleyebilecekleri bir dünya sunmak arzusundayız.

Denebunu’nun 2018 yılında çektiğimiz hikayesi

Güncel İçerikler