Birfatura, Alesta’dan 5.750.000 TL değerleme ile 575.000 TL yatırım aldı

Eticaret yapan KOBİ’lere entegrasyon ve yönetim kolaylığı sunan Birfatura, Alesta‘dan 5.750.000 TL değerleme ile 575.000 TL yatırım aldığını duyurdu.

Birfatura, e-ticaret yapan KOBİ’ler için geliştirilmiş, sipariş ve fatura yönetimi sağlayan bir teknoloji girişimidir. Online olarak çalışan platformu sayesinde Türkiye de faaliyet gösteren bütün online pazaryerleri ve e-ticaret platformlarına entegrasyon sağlar. BirFatura, bu entegrasyonları sayesinde KOBİ’lere, tüm e-ticaretlerini yönetmelerini sağlamalarını amaçlamaktadır.

Alesta Yatırım, yüzde 100 Escort Teknoloji Yatırım A.Ş. iştiraki olarak 2012 yılı sonunda kurulmuş olup Sermaye Piyasası Kurulu mevzuatına tabi bir yatırım şirketidir. Öncelikli hedef kitlesi ürün veya hizmet üretmeye başlamış, mevcut müşterileri bulunan ve büyümeyi hedefleyen şirketler olmakla birlikte, ürün veya hizmeti hazır olmasına rağmen satış ve pazarlama sürecine geçmek için finansman ihtiyacı duyan girişim şirketleri de Alesta ilgi alanına girmektedir. Alesta, ortak olduğu şirketlere ihtiyaç duydukları sermaye, bilgi birikimini ve tecrübeyi sağlayarak kar eden başarılı birer işletme haline gelmelerini ve ülke ekonomisine kazandırmayı amaçlamaktadır.

Son İçerikler