Param

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! girişimcilik programı 2020 finali 9 Temmuz’da gerçekleştirilecek

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı’nın 2020 ödülleri açıklanıyor. 9 Temmuz Perşembe günü online olarak gerçekleşecek olan ödül töreninde finale kalan beş ekip TÜSİAD üyelerinin rehberliğinde geliştirdikleri iş planlarını sunacak ve 150 bin liralık para ödülü için yarışacak.

Türkiye genelinde yenilikçi bakış açısını yaygınlaştırmak ve girişimcilik dönüşümünü tetiklemek amacıyla 2011’den bu yana düzenlenen TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı kapsamında girişimci adaylara, eğitimden networkinge, kuluçkadan mentorluğa kadar geniş yelpazede destek sağlanıyor. 2020 döneminde, Türkiye’nin 80 il, 183 üniversitesinden başvuru alan Türkiye’nin en yaygın erken aşama girişimcilik programı TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!’ın 2020 dönemi finali 9 Temmuz’da ilk defa dijital ortamda gerçekleştirilecek.

Her sene iş dünyası, akademi ve girişimcilik ekosisteminin yoğun katılımı ile gerçekleştirilen TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Ödül Töreninin açılışı TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Simone Kaslowski tarafından yapılacak. Sunuculuğunu Özlem Gürses’in üstleneceği Ödül Töreni’nde, TÜSİAD Başkanlar Konseyi Üyesi ve Index Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası Başkanı İrem Oral Kayacık, Turcas Petrol AŞ ve Olmuksan International Paper Yönetim Kurulu Üyesi Lale Ergin ve UiPath Avrupa Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen jüri koltuğunda oturacak. 2020 döneminde toplam 150.000 TRY para ödülü ile desteklenecek üç ekip 4 kişilik final jürisinin yanı sıra ekosistem paydaşlarından oluşan TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! ön jüri ağının oylaması ile belirlenecek;

9 Temmuz 16:00 – 18:30 saatleri arasında gerçekleşecek Ödül Töreninde;

Bu bağlantıdan kayıt olabilirsiniz.

  • TÜSİAD üyelerinin rehberliğinde iş fikirlerini geliştiren 2020 finalistleri Algae Biodiesel, E-Playout, FluAI, Plastic Move ve Wastespresso iş planlarını sunacak;
  • 2020 döneminde Girişimcilik Bayrağı’nı kazanan ve TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!’a en çok başvuru veren üniversiteler açıklanacak.
  • Ayrıca Şubat ayından bu yana TÜSİAD rehberleri ile çalışarak şirketleşme sürecine gelen 2020 yarı finalistlerinin projelerini tanıtacakları bir proje pazarı da düzenlenecek.
  • BASF Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2020 Girişimcilik Programı’nın diğer sponsorları arasında Yeditepe Üniversitesi, Allianz Türkiye, Mazars Denge, Yapı Kredi, Eczacıbaşı Holding, Gürsan Teknik, Ege Palas, Ünlü & Co ve Yemek Sepeti bulunmaktadır.

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2020 Dönemi Ödül Töreni Tarih: 9 Temmuz 2020
Saat: 16:00 – 18:30

SDG

Son İçerikler

Lonca
ParamKredi