Piple Pulse: İş gücü planlama ve yönetim platformu Piple’den şirket içi haberleşme aracı

Yeni nesil iş gücü planlama ve yönetim platformu olan Piple, geliştirdiği kurum içi haberleşme ürünü Piple Pulse ile şirketlere evden veya sahada çalışan iş güçleriyle, çalışanlara da farklı lokasyonlarda çalışan ekipleriyle anlık ve dinamik iletişim kurma imkanı sağlıyor.

Büyük küçük fark etmeksizin tüm sektörlerden birçok işletme fiziksel yakınlığın sona erdiği dönemde, çalışan ve iş gücü ile iletişimde olmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyuyor.

Küçük ölçekli şirketlerden, büyük kurumlara kadar çok geniş bir yelpazedeki şirketler için geliştirilen Piple Pulse mobil uygulaması, şirket veya departman yöneticilerine, iş güçleriyle anlık ve kanal bazlı olarak haberleşmenin yanında, günlük duygu durumlarını analiz etme, sağlık durumları ile ilgili anlık bilgi alma ve raporlama çözümleri de sunuyor.

Çalışanlar, iOS ve Android platformlarında mevcut olan Piple Pulse mobil uygulaması ile günlük işe başlangıç, işi bitiriş ve mola bildirimlerini yapabiliyor, yine mobil uygulama üzerinden günlük stres, mutluluk, başarı hislerini puanlayabiliyor. Bunun yanı sıra herhangi bir sağlık sorunu hissederse bunu yine Piple Pulse mobil uygulaması üzerinden bildirebiliyor.
Genel müdürlükler ve şirket yönetimleri de Piple Pulse personel yönetim sistemi üzerinden anlık olarak bu verileri raporlayabiliyor ve ihtiyaç duydukları anlık aksiyonları anında alma fırsatı elde ediyorlar.

2020 yılının başından itibaren şirketlerin kullanımına sunulan başta perakende sektörü olmak üzere vardiya temelli çalışan ya da saha personeli istihdam eden tüm işletmelere yönelik geliştirilen iş gücü planlama ve yönetim dijital platformu olan Piple, kısa zamanda birçok şirket tarafından kullanılan bir platform haline geldi. Bulut tabanlı olarak çalışan ve yapay zeka destekli olarak geliştirilen Piple, vardiya yönetiminden prim/hedef takibine, işe giriş/çıkış takibinden, izin/görev yönetimine ve performans yönetimine kadar birçok konu dijital çözüm sağlıyor. Ayrıca Piple, QNB Finansbank’ın hızlandırma programı QNBEYOND’un ikinci dönem girişimleri arasında seçilmişti.

Kuruculardan doğrudan aldığımız bilgi doğrultusunda Piple Pulse, salgın döneminde işletmelere destek amacıyla 6 ay boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

Son Yatırımlar

Son İçerikler