Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile sigorta acentelerini buluşturan eski Bİ’Sigortacı ekibi, bu seferde karşımıza farklı bir proje ile çıkıyor. Ekip bugün itibari ile sigorta acentelerinin dijital mecralarda pazarlama faaliyetlerine başlamaları için Poligorta‘yı kurduğunu duyurdu.

Metin Öngüç ve Serhat Aksakal tarafından İstanbul’da kurucular dahil 6 kişilik bir ekiple olarak kurulan girişim Poligorta, dijital mecralardaki en iyi sigorta pazarlama faaliyetini gerçekleştirmeyi ve sigorta acenteleri için potansiyel satış süreçlerini başarılı bir şekilde yönetmesini amaçlıyor.

Girişimin kurucu ortağı Metin, yeni girişimiyle ilgili: “Dijital mecralarda sigorta acentelerinin, diğer şirketler ile rekabet etme olasılıklarının ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Poligorta ekibi ile çalışan sigorta acentelerine özel dijital yol haritaları belirliyoruz. Minimum maliyetlerle daha çok müşteri kazanmaları için dijital pazarlama faaliyetlerini yönetiyoruz. Bunun yanı sıra; sigorta acentelerinin dijital pazarlama çabalarını iyileştirmek ve otomatikleştirmek için zamandan ve paradan kazanç sağlıyoruz.” dedi.

Yazılımın Özellikleri

Poligorta yazılımı acentelere sadece web site yazılımı sunmuyor, sigorta acentelerinin, online ortamda müşteriler ile temas kurduktan sonra, tüm müşteri süreçlerini takip etmeleri için yazılımın içinde basitleştirilmiş CRM yazılımı ve ön muhasebe programı bulunuyor. Ayrıca müşteriler acentenin web sitesi üzeriden kendi poliçelerine ulaşabiliyor.

  • Müşteri takip sistemi
  • Randevu planlama
  • Teknik personele görev atama
  • Komisyon hesaplaması
  • Potansiyel müşteri alarmı
  • Müşteri özelinde bildirim, sms, mail gönderme
  • Vadesi gelen poliçe için hatırlatma sistemi
  • Gelişmiş raporlama (Şirket, ürün, personel)

Ek olarak isteyen acenteler, personel özlük hakları, bordro dökümanlarını saklamak, izin ve performans yönetimi için ik eklentisinide sunuyor.

Girişimle ilgili yeni gelişmeleri sizlerle egirişim üzerinden paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here