Yeni iPhone 11’in tanıtım tarihi belli oldu

Apple, geçtiğimiz gün yeni işletim sistemi sürümü iOS 13 için halka açık son beta sürümünü yayınladı. Yapılacak son kontrollerle birlikte tüm kullanıcılarla paylaşılmaya hazırlanan iOS 13 betası yeni iPhone’un tanıtım tarihini ortaya çıkardı.

iOS 13 için paylaşılan ekran görüntülerinde takvim uygulamasının tarihi “10 Eylül” görünüyor. Bu da her zaman olduğu gibi eylül ayında tanıtılacak olan yeni iPhone’ların bu yıl 10 Eylül 2019 tarihinde tanıtılacağını işaret ediyor.

Enerji Teknolojileri

Üç yeni iPhone tanıtılacak

10 Eylül’de düzenlenecek olan Apple etkinliği geçtiğimiz yıl olduğu gibi üç yeni iPhone’a sahne olacak. Ortaya çıkan son sızıntılar, Apple’ın geçtiğimiz yıldan farklı olarak bu kez XR modeli yerine iPhone 11 modelini duyuracağını işaret ediyor. Diğer modeller ise iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olarak adlandırılabilir.

iPhone 11 modeli çift arka kamerayla gelirken iPhone 11 Pro modellerinde ise üç arka kamera olacağı konuşuluyor. Ayrıca iPhone 11, genel olarak iPhone XR modelinin tasarım mirasını sürdürecek.

Her ne kadar paylaşılan çeşitli bilgiler yeni iPhone modelleriyle ilgili ipuçları verse de telefonların resmi özelliklerini 10 Eylül’de Apple Park’ın içinde yer alan Steve Jobs Theatre’da tanıtılacak.

Son İçerikler

BIO Startup CoronaSprint Projesi’nde yer alan 16 girişim ve çözümleri

İstanbul Kalkınma Ajansı “COVID-19 ile Mücadele ve Dayanıklılık Programı” kapsamında desteklenen ve startupların COVID-19'a ilişkin yaşanan sorunlara yönelik çözüm üretmesini hedefleyen BIOStartup CoronaSprint Projesi...

Dört alanda girişimleri kabul edecek NN Startup Challenge başvuruları 15 Ağustos’ta sona eriyor

Hackquarters, NN Hayat ve Emeklilik ile gerçekleştirilen “When Healthtech Meets Insurance” etkinliğinde, sağlık teknolojisi alanında çalışan girişimlerle bir araya geliyor.En iyi iş fikirlerini değerlendirileceği etkinlikte,...

Bayer, sağlık girişimlerini desteklemek için Türkiye Dijital Sağlık Girişimleri Haritası’nı hazırladı

Bayer; bu yıl üçüncü kez Türkiye’de hayata geçirdiği Girişim Hızlandırma Programı G4A Turkey ile birlikte Türkiye’de kurulan sağlık alanındaki Startup şirketlerinin tanıtılması amacıyla güncel...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here