Edis ve Büşra Develi, Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olacak

Türkiye’nin ilk ve en büyük online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi ile sürprizlerle dolu bir kampanyaya imza attı. Kampanyanın reklam filminde Edis ve Büşra Develi, hayranlarına #AcıktırBeni diyor. Dün Yemeksepeti Park’ta gerçekleştirilen bizim de yer aldığımız lansmanda kampanyanın tüm detaylarını öğrendik.

9 – 31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında; kullanıcılar, Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

Edis ve Büşra, yemek teslimatı gerçekleştirecek

Enerji Teknolojileri

Edis ve Büşra Develi, en iştah açıcı paylaşımları yapan 6 kullanıcı için kurye olup yemek siparişlerini sürpriz bir şekilde teslim edecekler.

Düzenlenen lansman toplantısında; Büşra Develi, Edis ve Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, kampanya ile ilgili merak edilenleri aktardı.

Edis kampanya ile ilgili heyecanını paylaşarak “Yemeksepeti benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Yemeksepeti’nin sıradışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olmak sadece kullanıcılar için değil benim için de enteresan bir deneyim olacak” dedi.

Büşra Develi ise “Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim? Kullanıcılarla birebir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim” dedi. Büşra Develi, reklam filmi çekimlerinde en keyif aldığı sahnelerin ise reklam filminin şarkısını seslendirdikleri klip çekimleri olduğunu söyledi.

Nevzat Aydın, “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık.”

Online yemek siparişi sektörü lideri olarak farklı ve özgün projeler ile de sektörde lider olduklarını vurgulayan Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık. Yemekle birlikte eğlenceyi de servis ettik. Günümüz teknoloji çağının tüketicisi hepimizden zeki ve farklı bir mizah anlayışına sahip. Biz de interaktif işleri zeki ve farklı bir mizah anlayışıyla kurgulamayı çok seviyoruz. Ünlü iş birliğini sıra dışı bir yaklaşımla ele aldığımız #AcıktırBeni kampanyası ile kullanıcılarımıza yine benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

1 yıllık Yemeksepeti hediye çeki

9-31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek #AcıktırBeni kampanyası kapsamında; sevilen ikilinin hayranları, Yemeksepeti’nin sosyal medya hesaplarından Edis ve Büşra Develi’nin iştahını artıracak paylaşımlar yaparak kıyasıya bir yarışa girecekler.

Kullanıcılar; Türkiye genelinde, Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

Edis ve Büşra Develi 6 Yemeksepeti kullanıcısı için kurye olacak ve bu kullanıcılarının siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecekler. Ayrıca, bu şanslı isimlerden 2 kişi ise 18.250 TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekine de sahip olacaklar.

Son İçerikler

Apsiyon’un Rezervasyon Sistemi, site yöneticilerinin sitelerini salgına karşı korumalarına destek oluyor

Günümüzün vazgeçilmezi teknoloji; okuldan sağlığa, bankacılıktan market alışverişine kadar her alanda, evden çıkmadan birkaç tuşa basarak tüm işlemlerimizi yapmamıza olanak tanıyarak hayatımızı kolaylaştırıyor.Apsiyon’un, sitelerdeki...

Zindhu: Oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan girişim

Yerli girişim Zindhu, oyun sektöründe yayıncı, yapımcı ve yatırımcılara danışmanlık veren ve sektöre insan kaynağı sağlayan bir girişimdir.Bir oyun yayıncısına oyun stüdyosu bulması, oyun...

Dijital ortamda kimlik tanıma ve doğrulama çözümleri sunan girişim yerli Techsign ile video röportaj

Sizlere ilk kez Eylül 2017'de Albakara Garaj'a seçilmesiyle paylaştığımız, dijital ortamda kimlik tanıma ve doğrulama çözümleri sunan Techsign'ın ekibinden Deniz Özgür ile girişim hakkında bir...

Yorum Yapın

Please enter your comment!
Please enter your name here